Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak do kufru???:(


Alur

Recommended Posts

Zdravím!

Potřebuji prosím takovou lehkou pomoc. Nějak mi přestal chodit centrál na zámku na kufru - zůstal zamčenej!:( Lze se nějakou tajnou cestou dostat do tohoto prostoru!?? Ano, také mě napadl, klíček a manuálně to otevřít...ale zámek je nějakej vybrakovanej:( Klíč jsem tam sotva strčil, ale vůbec s tim nejde otočit:(((

Jde to nějak vyháčkovat, nebo nejak vykouzlit...nebo to mám ustřelit kulovnicí???:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to by me zajimalo taky... ne ze bych to mel rozbity, ale co kdyby...

kufr nema otvor na klic, sedan - pevne plato, zadni sedacky se odjistujou pakou z prostoru kufru a to ke vsemu mam zadni sedaky bez loketni operky (diry do kufru na lyze) ... tak a jak pak dovnitr... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K. díky!!! Tak flexu nechám zatím na svém místě! Zkusím, jak jsou dvířka pro lyže, lehce je vypáčit - něcim ostrim zkusim tu packu která je drží zavřená dát dolů a otevřít je (ach jo, ve 405 se to otevíralo ze vnitř:( )...snad se rukou dostanu na vnitřní 2 čudlíky, abych je odemkl ke sklopení...zkusim tam přes bufer a ten muj bordel vlízt...jen mi dochází, že asi neodendám tapecírunk, jelikož je ohnutý až na spodní stranu víka kufru, budu muset řezat si nožem otvor, abych se dostal k zámku...no a co pak s ním, povolit všechni šrouby, vyndat a rozebrat co půjde a doufám, že se to uvolní...?:(

[upravil dne 8.1.2007 Alur]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

podle mne rukou se snad dostat odjistit odklopit a pokud vlezeš do kufru tak baterkou abys viděl potáhnout aby se odjistil zámek a pak práci oddělat zámek při otevřeným kufru.Já jsem na sedanu tapic neměl na víku kufru

ale jak se tam ma cek dostat to odjistit kdyz do toho kufru nejde ani mezi sedackama strcit ruka? no, snad me to nepotka :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce jak do kufru zdařena...nebylo tak komplikované...opatrně jsem otevřel plastové dvířka pro lyže, rukou odjistil packy na sklápění ze zadu na sedačkách...vlezl přes ten můj bordel do kufru, s baterkou a s nožem, vyříznul jsem si otvor v čalounění, abych se dostal k zámku...dle výše uvedeného schématu odemknul, rovnou otevřel víko a vylezl kufrem...pes, který mi ochotně pomahal, trošku nechápal:) Problém spočíval v nefunkčním moturku pro centrál, a dosti zoxidovaných pohyblivých částech zámku - hlavně při otvírání, mi zámek zůstával zastrčený - nějak se mu nechtělo vracet - nový, samo, že z vrakáče - jsem důkladně promazal vazelinou...teď ještě zajet pro moturek....

Takže díky všem zúčastněným....ale jak to vymyslet u těch, kteří nemají otvor pro lyže, to by byl asi větší oříšek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...