Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuk 205 1,8 D


Kik

Recommended Posts

Vážení, je mezi předním kolenem co sbírá spaliny z motoru a dlouhou ( a drahou ) rourou co vede k tlumiči nějaké těsnění ? Popřípadě jestli se to dá někde sehnat samostatně ... Poraďtě někdo, kdo máte zkušenost ... Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s těmahle drobnostma je to asi tak: je třeba se stavit, podívat se a pohrabat se v krabicích a šuplíkách, jestli se něco najde a jestli to je to ono... Sorry, ale jinak to nejde, já se tím neživím, chodím normálně do práce, a kdybych měl jezdit do garáže sólo kvůli každému kroutítku, nedělám ve svém volnu nic jiného. Nějaká kroutítka tam jsou - mix z 205/309/405, takže je třeba se mrknout. Pokud budeš mít někdy cestu do Prahy, a zbyde ti chvilka, zkus se ozvat, třeba tam zrovna budu. Dík za pochopení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem byl ted v mistní zlodějárně a ani nevěděli co po nich chci, nakonec mi nabídli patrně nějakou objímku za asi 500,- ... nechci děkuji, hrůza ty obchody, dokáže mi někdo z tohohle obrázku říct, co je vlasně to těsnění ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celá ta dlouhá trubka je shnilá a potřebuju ji vyměnit, takže pátrám co k tomu budu potřebovat, abych to měl nachystaný než to rozeberu ... tady u nás musíš všechno objednávat, nic neni skladem a nechci kvůli vejfuku nechat tejden stát auto ..... Sháním tedy těsnění do spoje od tzv. parohů k dlouhý rouře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tam zatím vždycky při výměně výfuku nechal původní těsnění. Pokud je ale hodně rozžvejkané, bude to profukovat...

Na CD-čku to maj nakreslený jako sadu, obj. č. 179845, i se šrouby a pružinami, za cca 800,-. Samotný to těsnění jsem tam neviděl, ale prodává se samostatně - tak by to asi chtělo v prodejně porovnat - jestli to není třeba náhodou to hned za tím, 179846, za 365,- s DPH? Stejně je to dost drahý, drátěnka jedna pitomá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šrouby jsem doma našel totožný, Cr-Mo dokonce ty budou v pohodě ( ty starý budu muset uříznout ), , pružiny vypadaj eště dobře, problém je jenom v tý drátěnce, nic kouknu na to, jak vypadá a pak to budu nějak řešit, třeba bude eště v pohodě ... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, oni tam nejsou obyč. šrouby, jsou tam takové spešl s osazením, a utahují se na doraz - a pak je výfuk do toho spoje přitlačován silou těch pružin. Jde tam sice místo toho dát normální šrouby, ale já bych to nedělal. Tenhle systém tam není pro srandu králíkům, je to proto, aby se motor proti výfuku mohl trošku hýbat, a když to bude spojené pevněji, hrozí praskání svodů (by? ne nějak kriticky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...