Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Darcek k Vianociam


breaksilver

Recommended Posts

Prajem vsetkym hodne stastnych kilometrov.Mne to minuly rok dako nevyslo.Kedze som dostal malo darcekov pod stromec som si zadovazil jeden vacsi sam.A to 2 dni pred stedrym dnom.A sice sa mi podarilo,aj keby som prisahal,ze mne sa to stat nemoze,vyletiet z cesty.Celkom slusne ma to vyplulo asi 20metrov na oracinu,predok na srot,otlcena lava strana....atd.Ma teraz zaujimaju ceny nahradnych dielov,kedze sa to bude zhanat s Polska,tak nech viem co to stoji v obchode a ci tu a tu cast brat,alebo nie.Daky tipy na stranky,kde by sa to dalo aj omrknut.Pravdepodobne,chladic,sahara,komplet naraznik s hlmovkami,l.svetlomet,vsetky tie mriezky a plastiky a l.spatak.A co mam asi tak ocakavat za sumu na opravu?Fakt krasny rok 2006.Uz je nastastie po nom.Vdaka vopred za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Možná by nebylo špatné specifikovat o jaké jde auto

Ospravedlnujem sa,som z toho uplne v prdeli je to ten samy milasek ako mas Ty,takze vies ako to boli.:(No hold,tak mi treba.Inak nejde mi ani o ceny na vrakacoch,skor sa to bude zhanat z Polska.Skor ma zaujimaju plutove ceny ako autokelly a pod.,tam som daco uz omrkol,ale pomohlo by viac linkov,nech si urobim obraz.Mozno sa oplati na nejaky ten dielec pripralit a mam ho zo zarukou....Ale nie Peugeot,to by bola palba....Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...