Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání - 9., 10., 11. únor


Recommended Posts

Guest minimaxa
Původně zaslal: aka

Původně zaslal: minimaxa

Docela vážně si pohrávám s myšlenkou,přijet se na Vás na všechna Lvíčata,která mám rád, podívat. Ale nevím, jestli mě bez Lva na kapotě nevyhodíte? Nemám totiž auto, mám jen Multiplu.

Ty sis jeste nevsim, ze snad zadny sraz nebyl ciste lvi?:D:D:D

Ale vetou nemam auto, mam multiplu si tu teda urcite spouste lidi udelal radost:D:D

Ona je spíše víc než jen obyčejné auto :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: minimaxa

Docela vážně si pohrávám s myšlenkou,přijet se na Vás na všechna Lvíčata,která mám rád, podívat. Ale nevím, jestli mě bez Lva na kapotě nevyhodíte? Nemám totiž auto, mám jen Multiplu.

Ty sis jeste nevsim, ze snad zadny sraz nebyl ciste lvi?:D:D:D

Ale vetou nemam auto, mam multiplu si tu teda urcite spouste lidi udelal radost:D:D

Ona je spíše víc než jen obyčejné auto :super

To sem si mohla myslet, ze to nenechas jen tak:D:D:Dale v te puvodni vete tim padem dost prebejva to slovo jen....byt tam: nemam auta, mam multiplu, brala bych to.....ale takle:myslim:aut:autno doraz aspon tu obludku prohlidnem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Docela vážně si pohrávám s myšlenkou,přijet se na Vás na všechna Lvíčata,která mám rád, podívat. Ale nevím, jestli mě bez Lva na kapotě nevyhodíte? Nemám totiž auto, mám jen Multiplu.

Srabe.. si vzpomen cim sem prijel do Kostelce :D Sice sem byl radeji trosku v ustrani ale dalo se hehe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: minimaxa

Docela vážně si pohrávám s myšlenkou,přijet se na Vás na všechna Lvíčata,která mám rád, podívat. Ale nevím, jestli mě bez Lva na kapotě nevyhodíte? Nemám totiž auto, mám jen Multiplu.

Srabe.. si vzpomen cim sem prijel do Kostelce :D Sice sem byl radeji trosku v ustrani ale dalo se hehe ;)

hele, srabe, prijedes do Krusnych hor? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Víte, že na hlavní stránce je už přihlašovadlo ???? Tak šup šup :mrk:mrk

Už to sice udělal Bohouš a upozornil i Kurt, ale to, co napíšete zde na foru, je méně podstatné.

Základ je, přihlásit se na hlavní stránce P-C v \"17. sraz Peugeot Clubu, Zimní klouzání 2007 - program a přihlášky\" a zaplatit jistou částku. :papa:papa:papa:papa:papa

Fungovalo to tak na každém oficiálním srazu, funguje to tak i pro případ letošního zimního klouzání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Huul

A kdyžbych se přijel podívat jen v sobotu??Jak pak??

Napiš to dolů pod článek, do příspěvků (Vaše názory). Přihlašovat se nemusíš. Pokud by jsi si chtěl dát večerní pečeni, musíš se tam o tom taky zmínit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Janča205

Tak před malou chvílí jsem se dozvěděla,že dovolenou mít budu!:D

Tak se mnou a s Poldíkem počítejte!Víc lidiček od nás asi nepojede.:papa

To mají Honza s Lenkou strach o auto?? Jim vyřiď, že letos ho opravdu nejspíš mít nemusejí, páč to stejně asi nebude moc klouzavý klouzání ... i když bůh ví a kéž by něco málo napadlo ...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...