Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání - 9., 10., 11. únor


Recommended Posts

Původně zaslal: Vertex

Musím Tě trošku poopravit, sníh je samozřejmě vítán, ale v omezeném množství. Jelikož právě díky stávajcí sněhové nepokrývce je možný na Svahový zimní klouzání pořádat

Hlavně jet někde v tam těch kopcích mezi těmi stromy, se mi jeví jako dost velká hrůza... Leda že by byli udělaný źe sněhu svodidla...

(Po minulém klouzání se trochu bojím. Ale jen malinko, Medvěde, bylo to v pohodě...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( milí Pežoťáci, letošní zimní klouzání se Netopýrovic nezúčastní....jednak musím dát auto do kupy, jednak se v té době budou naše finance kutálet směr nové bydlení, budu uprostřed zkouškovýho a navíc jsem 7. - 13. února v Bruselu....navíc pamětníci ví, jak probíhalo loňské klouzání a naše auto se z toho vzpamatovávalo víc než dva měsíce :D :D :D a já ho budu od února fakt denně potřebovat :)

Takže si to užijte...fňuk....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Docela vážně si pohrávám s myšlenkou,přijet se na Vás na všechna Lvíčata,která mám rád, podívat. Ale nevím, jestli mě bez Lva na kapotě nevyhodíte? Nemám totiž auto, mám jen Multiplu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Docela vážně si pohrávám s myšlenkou,přijet se na Vás na všechna Lvíčata,která mám rád, podívat. Ale nevím, jestli mě bez Lva na kapotě nevyhodíte? Nemám totiž auto, mám jen Multiplu.

Ty sis jeste nevsim, ze snad zadny sraz nebyl ciste lvi?:D:D:D

Ale vetou nemam auto, mam multiplu si tu teda urcite spouste lidi udelal radost:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...