Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,6 spotřeba


secouver

Recommended Posts

Ahoj všem, chtěl bych se orientačně zeptat kolik tak průměrně papá 1,6ka. U 1,8čky jsem vyčetl, že průměrná spotřeba je asi kolem 7,5 l/100km, tak mě zajímá jestli u 1,6ky mám počítat s nižší nebo dokonce vyšší. No a jaké je v tom svezení? :-) Není to slabý motor, na tak velké auto? Uvažuji o koupi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Ahoj všem, chtěl bych se orientačně zeptat kolik tak průměrně papá 1,6ka. U 1,8čky jsem vyčetl, že průměrná spotřeba je asi kolem 7,5 l/100km, tak mě zajímá jestli u 1,6ky mám počítat s nižší nebo dokonce vyšší. No a jaké je v tom svezení? :-) Není to slabý motor, na tak velké auto? Uvažuji o koupi...

Ahoj no tak 1.6 v 406 je dost slabý alepsoň podle mě... A myslím,že bude i víc papat,přece jen 406 je docela težký auto.

[upravil dne 7/1/2007 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1.8 16V a teď dlouhodobě mám spotřebu 7,1l. Je to tak 70:30 dálka:město. Jezdím si myslím rozumně. Hodně brzdím motorem a žádná brzda plyn. Rychlost tak do 120km/h. Občas je potřeba točit když chce člověk rychle předjet, ale to je jen krátkodobý. :papa

1.6 bude líná jak veš a spotřeba podle mne bude stejná ne-li horší jak ta 1.8 16V. Myslím že i 1.8 8V má vyšší spotřebu jak 1.8 16V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdil jsem s 1.6 a pro nekoho, kdo jezdi klidne by to melo stacit. Teda me by to stacilo a kdyby byla dobra nabidka, nevahal bych. Kamarad ted premysli prodat 406 1.6 96 150tkm kolem 80tkc. Auto bylo v osobnim vlastnictvi p. Tomiczka (servis citroen-peugeot v C. Tesine), kdo ho zna, ten vi, nevaha a kupuje. Myslim ze s tim jezdi kolem 9-10l/100km, ale ve meste.

[upravil dne 7.1.07 Dave405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 406 - 1,6 už 6 let,měl jsem taky mindrák že mám jenom 1,6 ale zvyknul jsem si a řekl bych že tam je stějně výkonu jako u 1,9 TD . není to žádnej závoďák ,ale louda taky rozhodně ne.když je to dobře spřevodovaný tak není problém.Byl jsem s tim v Chorvatsku i v Itálii plně naloženej a bez problému. Spotřeba mě taky zvlášť nedrtí .Mam průměr 7-7,5 l na 100km.Jen chybí klima.Mám aspoň šíbr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem teda žádnej závodník, ale nezdá se mi že by ta moje1,6 byla nějaká moc slabá ... spotřeba +- 7,5 litru . Je jasný, že když to honíš po dálnici 200 tak si to vezme o trošku víc ... teda o trošku víc ... ale jinak mně to úplně stačí. Je to dobré na takové to domácí žvýkání:D:D:D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim nevim, Octavka v 1.4ce je něco šíleného... Neskutečná lemra (130tka je rychlejší). A cpát 1.6tku do 406?!?! Pak jsou nehody... předjíždění s takovým autem musí být tragedie! Máme 1.9TD, která je určitě silnější než 1.6 a to už je hranice únosnosti.... Kupte 1.8 nebo 2.0... Nejde o to, zda-li jste či nejste závodník, tady už jde o bezpečnost provozu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...