Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skripani dveri


komaross

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ještě jsem to nedělal, ale protože mi jednou praskl ten krám, co udržuje dveře v různých polohách, tak vím, že jsou tam ve dveřích proti sobe takový dva ocelový válečky na pružince.

Možná by to chtělo stříknout nějakej sajrajt přímo do nich, nebo eště líp, sundat tapecíruňk, vymáchat to celý v naftě, namazat a nahodit zpět.

Eště sem to ale nedělal, atk nevím, jestli se tam tím tapecíruňkem vůbec dostaneš.

rozborce zdar, skřípání zmar:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus.No me taky skripaji dvere u P205ky.No to je asi normal.Dela to takovy to tahlo co je mezi pantama,ktery te udrzuje dvere otevreny.Sem to zkousel taky vselijak promazat a vycistit a stejne to nepomohlo.No abych pravdu rekl taky mi to ani moc nevadi.vic by me sraly nejaky veci okolo motoru a rizeni.....

[Editován dne 20/7/03 KoZLiK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem komaross

caute lidi, prosim prosim poradte mi: otevreni dveri u me 306 doprovazi takovy skripavy zvuk jako u skodovky, nevite nekdo jak to opravit?? zkousel sem to promazat, ale skripe to dal :((

Asi by to chtelo rozebrat a promazat vazelinou. My linejsi to resime tak, ze tam proste striknem WD40 a je na par mesicu klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...