Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovní podvozek na 206 HDi- kde a jakej?


Syrup

Recommended Posts

Původně zaslal: olda

Já jsem kupoval podvozek tady dodací doba byla asi měsíc.S podvozkem jsem spokojenej,funguje bez problémů,lze nastavovat výšku na předku.Montáž byla bez problémů.

tak ty ceny jsou tam vic nez luxusni, za 9 stavitelnej podvozek je parada.

Na co jsi to presne daval? taky na 2.0 HDi? jde mi hlavne o to aby to nebyla nakopla koza, kdyz s tim budu jezdit po meste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem ho na 306 kombi,TD.Právě se mi líbí,že auto není až moc tvrdý,žádný extrém.Velmi svižně se nechají projíždět zatáčky,akorát to chce nějaký sportovní sedačky s dobrým bočním vedením,trošku vypadávám v zatáčkách :DNastavil jsem výšku asi na půlku,což je cca o 4 cm níž.Akorát jsem musel nechat seřídit světla,svítilo to dost nízko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak to je parada. Prave ze se mi ta cena zda az moc prizniva, nato ze se jedna o stavitelnej podvozek. Normalne stoji tak o 10k vic.

Jestli to chapu dobre tak ten podvozek obsahuje 2x predni tlumice s perama a 2 zadni tlumice, a tam se kdyztak pak akorat secvaknou torzky, je to tak?

Se sedackama bych nemel mit problem, XS verze je ma docela v pohode, s relativne dobrym bocnim vedenim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...