Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování


koník

Recommended Posts

Pánové jsem tu nový ana můj dotaz z 30.12. jste mi poradili. 406ku nemám moc dlouho, ale problémů dost. Namám moc času, abych byl tady na foru moc často. Moc vám za rady díky a snad ty moje trable brzy probereme. Dík a čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koník

Pánové jsem tu nový ana můj dotaz z 30.12. jste mi poradili. 406ku nemám moc dlouho, ale problémů dost. Namám moc času, abych byl tady na foru moc často. Moc vám za rady díky a snad ty moje trable brzy probereme. Dík a čau.

A nezapomínej na hledání! Někdy tam najdeš odpověď dřív než ti někdo odpoví! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ a taky bacha občas na \"domoradily\" typu všechno vím, všechno znám ... je to tak i nikdy jinak ... taky tu občas někdo radí hlouposti:nevim

ale koníku - opravdu hezká to slova pochvaly - za tu dobu, co jsem na PC jsem ještě neviděl, aby někdo založil thread přímo s poděkováním ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Hurvajz: JJ vidíš to ... to jsem ani nepostřehl :D ale ty jsi neměl název vlákna přímo \"Poděkování\":P:D Vláken nový člen a pod tu máme dost. Ale i tak Tě tu mezi námi taky opožděně vítám :papa:D:D

No to je pravda s tím názvem, a už mě vítat nemusíš:D:D:D:D:D Je tu pohoda, a vo tom to je;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Nechci zakládat nové vlákno, a tak napíší do tohoto příspěvku své poděkování členovi Roman 1173, který my zaslal tlačítko k DO k mojí 406. Ani žádné náklady s tím spojené nechtěl uhradit. Tlačítko už je v DO a spokojenost. Ještě jednou mu touto cestou děkuji za ochotu a rychlost.:papa:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
Guest servisman

Chci poděkovat členu HonzaZ za zaslání schéma a tím pak i soběže se mi zadařilo opraviti jednu 406 ,u které byly vytržený kabely od klávesnice. Opravovalo se to jedné člence zde z klubu ,ale nějak nemá čas jsem choditi. Byl jen nepatrný problé,na schématu bylo jen 11 káblíků  ve skutečnosti bylo 13,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...