Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkusenosti s Xenonama do P406


pkot

Recommended Posts

Chystam se placnout xenony do svetel (ty puvodni svitej vazne mizerne) mam vycihnutou tuto sadu D2R - do světel se žárovkami H7 bez čoček - barva->4500K . Mate s tim nekdo zkusenost , mam na mysli zda to nema naky hacek. Asi by to melo byt vse ok , proto ze ta vybojka ma stejne ohnisko jako normalni H7 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus trochu prohledat historii, docela se to tu resilo, ty vybojky D2R tam misto tech H7 jdou, vybojky maji clonku a ohnisko stejne jako zarovka, takze staci jen trochu polaborovat s patici, je treba trosku vypilovat parabolu a vyresit to vicko svetlometu zezadu, aby se tam vesel konektor. Po montazi uz jen prekontrolovat nekde na regloskopu nastaveni svetel a melo by to byt v pohode

Kvuli moznym problemum na STK bych zachoval moznost kdykoliv tam vratit ty H7cky, takze rozhodne nestrihat puvodni konektory ale vymyslet nejakou redukci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Co pořád máte, dyť 406 svítí dobře. Oproti shade 125, co jsem měl je to nádhera :D

No nevim ta nase teda sviti dost mizerne.

Kdyz budete mit neco takoveho , tak se nebude muset upravovat vubec nic a pokud pujdete na technickou , tak tam misto toho placnete normalni halogen a je to .

H7%20Xenonbrenner.JPG

[upravil dne 5.1.2007 pkot]

[upravil dne 5.1.2007 pkot]

[upravil dne 5.1.2007 pkot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

nehledě na to, že první policajt co uvidí že svítíš vybojkou se mrkne nad levé koleno řidiče a jak tam uvidí ruční nastavení tak to patřičně ocení. Xenony nemají a ani nesmí mít ruční ovládání, vše snímače.

Můžu tě ubezpečit, že minimálně pět lidí od nás z práce má ve světlech výbojky (není to přestavbová sada) a za cca dva roky neměl nikdo s polišema kvůli tomu problém. Asi hodně záleží na momentální situaci a hlavně psychickym rozpoložení každýho orgána ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Mně teda 406 svítila pěkně, ono je otázka, když má někdo na prd paraboly, tak jestli má smysl za každou cenu cpát xenony.

Na ty paraboly se podivam , ale nemyslim si ze by budou naky spatny. Hele v trice jsem mel taky spatne paraboly a kdyz jsem tam dal xenony, tak je to o 200% lepsi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Milhaus65

nehledě na to, že první policajt co uvidí že svítíš vybojkou se mrkne nad levé koleno řidiče a jak tam uvidí ruční nastavení tak to patřičně ocení. Xenony nemají a ani nesmí mít ruční ovládání, vše snímače.

Můžu tě ubezpečit, že minimálně pět lidí od nás z práce má ve světlech výbojky (není to přestavbová sada) a za cca dva roky neměl nikdo s polišema kvůli tomu problém. Asi hodně záleží na momentální situaci a hlavně psychickym rozpoložení každýho orgána ;)

tak tak..jezdím s tím druhým rokem, policajti mě stavěli už relativně hodněkrát a nikdy nic na xenony neříkali..dokonce ani na modrý podsvětlení RZ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měl někdo zájem mám doma navíc jednu kompletní sadu xenonů a za 4000kč ji nechám. Obsahuje 2x výbojku se startérem, 2x VN trafo, 2x xenonovou optiku. Já osobně mám v autě už dva roky podobnou sadu, akorát že bixenonovou a žádný problém ani u DP ani na STK. Akorát je s tím práce to do světla nacpat oproti \"přestavbovým kitům\" které obsahují pouze výbojky a trafa, tzn. bez optik. Fotku kdyžtak pro představu mohu poslat mailem jak to vypadá i jak to vypadá v autě (citroen XM).Jinak vše je nové a nemá to nic nasvíceno. V případě zájmu mám i dvě náhradní výbojky, které k tomu nechám obě za 600kč.

[upravil dne 5.1.07 Kenduch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

nehledě na to, že první policajt co uvidí že svítíš vybojkou se mrkne nad levé koleno řidiče a jak tam uvidí ruční nastavení tak to patřičně ocení. Xenony nemají a ani nesmí mít ruční ovládání, vše snímače.

tak do tohto ti nechcem vobec kecat :roker ale nemas vobec pravdu lebo kamarat ma fobiu a ma tam dodatocne domontovane origos xenony od skody a ma tam rucne nastavovanie svetiel!!! vsetko normalne funguje aj cez stk normalne prejde akurat ze ta sv..na :D ich ma nastavene co najviac dohora aby nemusel zapinat dialkove ktore su pri tych xenonoch len slabucky odvar :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je v pohodě a na nic nikdo nepřijde, dokud nezaviníte dopravní nehodu.

Pokud na to přijde pojišťovna, tak vás to může nechat zaplatit, protože máte na autě něco co nemá homologaci a prostě už to neukecáte…

Jinak v předchozí 406 jsem to měl už když jsem jí koupil a bylo to opravdu super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...