Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montáž mlhovek na P406


pkot

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: pkot

Jeste jedna vec : mezi naraznik a tu mlhovku - nepatri jeste naka tesnici guma ? Nebo to tam pujde placnout , takhle na ostro sklo na plast narazniku ?

jo je to přímo bez gumy

Jo myslel jsem si to. A co ten rovny drzak jak tam prijde pridelat , nikdo nevi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pkot

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: pkot

Jeste jedna vec : mezi naraznik a tu mlhovku - nepatri jeste naka tesnici guma ? Nebo to tam pujde placnout , takhle na ostro sklo na plast narazniku ?

jo je to přímo bez gumy

Jo myslel jsem si to. A co ten rovny drzak jak tam prijde pridelat , nikdo nevi ?

Nemel by jsi fotku toho drzaku? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: pkot

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: pkot

Jeste jedna vec : mezi naraznik a tu mlhovku - nepatri jeste naka tesnici guma ? Nebo to tam pujde placnout , takhle na ostro sklo na plast narazniku ?

jo je to přímo bez gumy

Jo myslel jsem si to. A co ten rovny drzak jak tam prijde pridelat , nikdo nevi ?

Nemel by jsi fotku toho drzaku? :myslim

Vecer vyfotim a hodim to sem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Tenhle drzak se montuje nad mlhovku. Zahakne se za nej pruzinka, ktera pritlaci mlhovku k narazniku.

Budou tam uz nachystany diry. Jak to budes mit rozdelany tak uvidis. ;)

Díky , taky si myslim ze az pod to vlezu a vykopu tu zaslepku, ze to pak bude jeasne . Jen jsem se chtel optat .

Tak ze jeste jednou diky za odpoved.

[upravil dne 11.1.2007 pkot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

kup si raději novou páčku směrovek kde jsou světla ,směrovky a oboje mlhovky než hledat kde se zapínají mlhovky já to tak udělal u bejvalýho sedanu

Komisar: prosím tě, tobě svítí kontrolka předních mlhovek v palubovce? Já mám kontrolku pouze ve vypínači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: komisar

kup si raději novou páčku směrovek kde jsou světla ,směrovky a oboje mlhovky než hledat kde se zapínají mlhovky já to tak udělal u bejvalýho sedanu

Komisar: prosím tě, tobě svítí kontrolka předních mlhovek v palubovce? Já mám kontrolku pouze ve vypínači.

Tu kontrolku nemas bud zapojenou a nebo ti praskla zarovka. Mel by jsi mit zapojeny pin c.17 modryho konektoru, ten je pro predni mlhovky. Pokud ho zapojeny nemas, jde to dodelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínač na zadní mlhovku mám vedle odmlžení zadního skla+venkovních zpětných zrcátek a kontrolka mi svítí na palubovce nad budíkek ukazovatele teploty chladící kapaliny. Díval jsem se teď do manuálu ale na přístrojové desce není kontrolka předních mlhovek vyobrazena. Zřejmě ji mají novější typy 406. Myslíš, že by šla ta kontrolka přidělat dodatečně?:myslim

:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolku prednich mlhovek maji i starsi 406, na obrazku vedle kontrolky zadnich mlhovek. Dodelat se to da. Kdyz jsem dodelaval mlhovky, tak mi ta kontrolka taky nesla. Bylo potreba natahnout drat od tlacitka k modrymu konektoru budiku a zapojit pin c.17. Na tlacitku mlhovek se to zapojilo k dratu s oznacenim PB1 ( mela by to byt pozice 8 konektoru mlhovek), pridala se zarovka a kontrolka sviti!

[upravil dne 12.1.2007 Tornado]

post-0-14109595162986_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Tak já mám tuto přístrojovou desku. Je to z manuálu od mé 406. Myslíš, že by šla ta kontrolka dodělat?

pokud rozebereš budíky tak se mrkni co tam máš ,protože jsou jich plno nezapojené :papa

Komisar: až bude tepleji a budu mít už konečně svoji 406 opravenou, tak kdyby si měl někdy cestu do Týna, tak jestli by si si mi prosím tě nepomohl s tou kontrolkou v palubovce a jak jsi psal, že jsi si dodělával i kontrolku otevření dveří, tak tu bych těl taky. Auto elektrika není zrovna moje hobby a nerad bych něco pokazil. Ale to bychom se ještě domluvili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

jo dej pak vědět pak bychom se domluvili k tobě je to kousek.Šlo by o 2x mlhovky přední,zadní,otevřené dveře.Tak zatím Myslíš že by bylo v ůnoru+20??to by bylo super

Šlo by o přední mlhovky=kontrolka v přístrojové desce. Zadní mlhovka má kontrolku v přístrojovce. Viz obrázek z manuálu. Tak to mám zapojené. A kontrolka na dveře by šla také přidělat, když tam není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Vypínač na zadní mlhovku mám vedle odmlžení zadního skla+venkovních zpětných zrcátek a kontrolka mi svítí na palubovce nad budíkek ukazovatele teploty chladící kapaliny. Díval jsem se teď do manuálu ale na přístrojové desce není kontrolka předních mlhovek vyobrazena. Zřejmě ji mají novější typy 406. Myslíš, že by šla ta kontrolka přidělat dodatečně?:myslim

:myslim:myslim:myslim

ano jde to dodělat není problém jen káblíky natáhnout,jako jsem dodělal kontrolku na otevřené dveře.:papa

Komisar: Odkud jsi tahal elektriku na tu kontrolku otevrenych dveri?

[upravil dne 13.1.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

ze stropního světla otevřené dveře svítí světlo na stropě,ale pozor musel jsem na to tak že ne trvalé osvětlení,zkoušel otevřením zavřením dveří,je to rok co jsem to dělal

Jo tak z neho jsem to taky kdysi zkousel, ale zastavila me az dioda na budikach, ktera je tam je v te ceste mezi konektorem a zarovkou. Mam ji asi prorazenou, tak mi to neslo, ale myslim ze by to slo i bez ni, jen to propojit dratem. A pripojit na jeden drat ze stropniho svetla, byly tam myslim 4 draty. Nevzpomenes si na kterej si to pripojoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak je snad užiješ, až budou jarní mlhy:myslim:myslim:myslim

A i 406 vypadá jinak s mlhovkami:myslim.:myslim:super:super:super:potlesk:potlesk

[upravil dne 14/1/07 OK406]

Myslim ze se uzijou urcite na E30 si je v mlze nemohu vynachvalit . A jak rikas auto vypada mnohem elegantneji .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...