Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka oleje P 206


MichalKozel

Recommended Posts

Dobrý den, mám problém s kontrolkou oleje na palubní desce. Auto mám sai 14 dní, ojeté, r.v. 2003 (1,4 benzín). Od začátku mi na palubce nesvítí pří zapnutí zapalování kontrolka tlaku oleje. Digitální ukazatel hladiny funguje. Je to vpořádku a kontrolka se v případě nějakého problému za jízdy rozsvítí nebo je někde chyba?

Děkuji moc za radu, jsem z toho zoufalej, abych něco nezadřel :(

[upravil dne 4.1.2007 MichalKozel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 206 r.v 01 a dělá mě to samé, nerosvítí se při zapnutém zapalování.

Nezkoušel si volat do peugeotu?? třeba nemusí svítit muže to být napojené na stop a pozná se to na diagnostice. Zkusím ještě něco zjistit a kdyžtak napíšu

[upravil dne 6.1.07 Bda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi ozvali z autorizovanyho servisu. Rychle mi to vysvetlili s tim, ze v nektersch modelech a varianach neni kontrolka vubec osazena (neni tam zarovicka/dioda). V pripade problemu se rozsviti na palubce stopka. V pripade problemu s baroskopem to pry ukaze diagnostika.

Je to zvlastni reseni, ale kdyz to tak chteji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dokonce jsem se docetl v manualu ze kdyz jedes velkou sadu a zahrejes olej na vysokou teplotu tak ma zacit blikat kontrolka tlaku oleje a zaroven nejspise i vyskocit hlaska na displeji (pokud je osazen) spolecne s pipnutim (ci pipanim).

tak nevim jak by to bez te kontrolky slo ... ale u peugeotu a citroenu je mozne vse .. rekl bych ze se vymysli stupne vybav a na lince je jeste rozsiri jak je napadne nebo jak jim dodaji dily...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...