Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cuka v zatahu +vynechva volnobech 1.8 16v


pagot

Recommended Posts

nedavno jsem vyjel do obchodu cca 5km a ejhle zavreno tak se obracim a zaclo v zatahu od spoda cukat rikam si kua co je ,tak jsem na to na rovice slap a i c cca 130 pri seslapnuti motor nepravidelne vynechaval proste nejel,nedalo se pomalo rozjet musel jsem hrozne jeme macka na plyn a stejne to nepomohlo a cukalo

nastartoval jsem druhej den a nesel kloune pridat plyn ani za studena

tak jsem vymenil svicky \"dal jsem bosch super +8 a palivovej filtr ten jsem profouk a bylo me jasny ze ucpanej nebyl

a ta mrch to dela furt -nastartuju bez problemu a volnobech drzi\"ted v zime zvisenej\"jak hodinky ale jak se ohreje motor zase cuka v tahu a v nizkejch

v cem pokracovat?? snad neni spatna ta rampa je me ale divny ze za studena jede volnobeh ciste na 4 valce

jeste teda skusim lich jestli nemam vodu v nadrzi:grr

dekuji za rady----resilo se to uz tu ale nikde jsem se kloune nedocet jak to dopadlo dik

[upravil dne 4.1.07 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipuju na rampu. Cuka v tahu - to znamena kdyz je bohatsi smes, tak nechce preskocit jiskra, zvysi se napeti a najde si to svod uvnitr rampy.

Pokus: dej tam svicky (stare) na kterych zmensi mezeru na 0,4 mm. Pokud se cukani zlepsi/odstrani, tak to bylo rampou. (S takovymi svickami bys mel mensi vykon a horsi spotrebu).

Voda v benzinu - to by byly delsi vypadky - jako ze dlouho startujes, pak to chytne, proturujes a jede celkem dobre.

[upravil dne 4.1.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zaxon

Tak jak vidím nejsem sám,kdo má tento problém.Kontroloval jsem svíčky,jsou nové Brisk Silver,byly mokré a zakouřené.Takže bohatá směs.Asi vadná lambda nebo ta zatracená rampa.Modlím se aby to byla ta lambda,ta stojí jen 3000.:(

zkusil bych dojet do nejakeho servisu ( mozno i autorizovaneho, hlavne tam kde maji asistencni sluzbu ) mohli by mit v asistencnim aute nahradni zapalovaci rampu a pozadat o zapujceni ( takhle to odhalili v peugeotu v Jihlave, kdyz mi nejelo auto - pujcili si rampu z asistencniho auta v Humpolci, ktery ji vozi na vyjezdy )

Popr. sehnat nekoho se stejnym autem, aby zapujcil on a vyzkouset

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: zaxon

Tak jak vidím nejsem sám,kdo má tento problém.Kontroloval jsem svíčky,jsou nové Brisk Silver,byly mokré a zakouřené.Takže bohatá směs.Asi vadná lambda nebo ta zatracená rampa.Modlím se aby to byla ta lambda,ta stojí jen 3000.:(

zkusil bych dojet do nejakeho servisu ( mozno i autorizovaneho, hlavne tam kde maji asistencni sluzbu ) mohli by mit v asistencnim aute nahradni zapalovaci rampu a pozadat o zapujceni ( takhle to odhalili v peugeotu v Jihlave, kdyz mi nejelo auto - pujcili si rampu z asistencniho auta v Humpolci, ktery ji vozi na vyjezdy )

Popr. sehnat nekoho se stejnym autem, aby zapujcil on a vyzkouset

no asi me nic jineho nezbyde,,,kdyz jsem na posled startoval auto se starejma svickama,nemohl jsem rano nastartovat a pak si to strelilo v sani nebo kde,ale nesel ani pomalu pridat plyn,po vymene svicek sel jak hodinky

ale jenom za studena to me neleze do kebule:myslim

skousel jsem to vyjmecne za studena prohnat a jede gut

----jak se ale ohreje nejde kloune pridat plyn a volnobech jde nepravidelne---

no my co nemame nahradni veci v regale ,,nam nezbyva nez tu spekulovat na foru:D jinak bych vymenil rampu a vedel bych hned

[upravil dne 5.1.07 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vse budu muset postupne vyskouset,,,za studena motor naskoci a jede jak britva-takze na ramou me to nesedi

jak se ale ohreje jde jak uz jsem popsal

jeste jsem se v tomto nevrtal a nepotesilo me sani chtel jsem to rozebrat a kouknout na ten rezonator vzduchu v sani jak to tam vypada ,ale ta pulhodinka co jsem mel cas by nestacila:D

zajedu na diagnostiku pokud je nejaky cidlo v hajzlu a dava jiny info ecu,melo by to snad vyhodil

[upravil dne 6.1.07 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to co ti píšu nahoře. Nic to nestojí. Tím vlastně snížíš napětí před přeskokem jiskry a pokud rampa probíjí, tak teď nebude.

Probíjení může také záviset na teplotě, proto to studené nedělá.

Zkus to, je to trochu práce, a ověříš rampu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyreseno ,vadna zapalovaci rampa ,,,tak jsem koupil za dobrej peniz dve at mam na diagnostiku priste:roker

mam vyjmecne zachovalej kus ale ta rampa odchazela pozvolna\"az teda klekla a rozjed se skoro nedalo\" uvedomyl jsem si to az ted,auto ma uplne jinej rozjezd i na obycejny svicky

[upravil dne 9.1.07 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pagot

vyreseno ,vadna zapalovaci rampa ,,,tak jsem koupil za dobrej peniz dve at mam na diagnostiku priste:roker

mam vyjmecne zachovalej kus ale ta rampa odchazela pozvolna\"az teda klekla a rozjed se skoro nedalo\" uvedomyl jsem si to az ted,auto ma uplne jinej rozjezd i na obycejny svicky

Mno tak hlavne ze se to vyresilo, jaka byla cena, jestli muzu byt zvedavej ? vim ze se rampa na vrakaci pohybovala tak za 1500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem dve za 3800,,,obe dve vyskousel ,,,byl jsem taky na vrakaci kde nabizely zarucene dobrou rampu ,ale jela hur nez ta moje stara tak .,na dobirku nee

jo a zapalovaci rampa z vrakoviste je dost brutalne nedostatkovy zbozi ,aspon co ja ted zkoumal cca12 vrakovist po telefonu

[upravil dne 10.1.07 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pagot

koupil jsem dve za 3800,,,obe dve vyskousel ,,,byl jsem taky na vrakaci kde nabizely zarucene dobrou rampu ,ale jela hur nez ta moje stara tak .,na dobirku nee

jo a zapalovaci rampa z vrakoviste je dost brutalne nedostatkovy zbozi ,aspon co ja ted zkoumal cca12 vrakovist po telefonu

[upravil dne 10.1.07 pagot]

to jo, takovyhle funkcni veci chce vyzkouset na miste v aute :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...