Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 volnoběh + halák?


Capy

Recommended Posts

405 motor 1,9 DFZ 77kw

neběží studenej na volnoběh normálně nastartuje ale pak pomalu chcípne teplej už to nedělá.teplotní čidlo i klapka proměřená až k jednotce.

může to být halák? je vzadu na motoru a vytaženej nahoru na víko od ventilů kde končí trojitym konektorem ale protikus nikde. nebo je tam na jednotku ještě jinej jinde (to je asi blbost ne).přípdně kde zhruba bych našel ten protikus:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak u tohohle motoru (předpokládám, že je to MPi, ne monopoint), ale podobnej problém jsem řešil na golfu po výměně těsnění pod hlavou. Mechanik jaksi \"opomněl\" zapojit jeden podtlak, kterej jsem našel asi po dvou hodinách čumění do motoru (od vzduchovýho filtru ke škrtící klapce) a studenej motor nastartoval a skoro hned chcípnul. Po připojení to bylo O.K. :papa

P.S.: Potom se mi ale teplej motor dusil palivem a chcípal až za tepla, jenže to dělalo teplotní čidlo chladící kapaliny pro ŘJ, který říkalo, že je motor pořád studenej, tak tam jednotka valila hafo paliva... :mrk To jen kdybys měl něco podobnýho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...