Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klapy-klap


zaza

Recommended Posts

byl jsem zas v jednom servise ohledně hlučného motoru( hlučnější kovový klapot),doporučeno- DIESEL POWER 3 injektion od WYNN\'S,prý to vyčistí spal.komory,vstřikovací trysky atd.,jenom se to naleje do nádrže,mělo by to prý pomoct,:nevimnemáte s tím někdo zkušenost?

307 2,0 HDi 110FAP 113000 km

[upravil dne 3.1.07 zaza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra zkusím zaject do toho krámu,kde jsem ten DIESEL POWER kupoval,jestli by mi ho nevyměnili za ten HIGH PRESSURE,jestli ho ovšem budou mít a když ne,tak jestli tenhle neublíží mému krásnému rachtícímu autíčku:D:D:D:D

307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli pomáhají 100%,ale horší to asi nebude:D,mělo by to být znát,protože to má vyčistit motor,dnes jsem to nalil,zdá se mi motor míň hlučnější:myslim,zatím na hodnocení moc brzy,každopádně to neublíží;):papa

307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu,příšté zase benzín,5*jsem měl benzín:Dabsolutně bez problému,a teď jednou ropu :(a pořád s ním něco je,možná nejsem zvyklí na závady,nějak jsem se s nima nesetkával,že by to bylo zn.PEUGEOT:Dasi půjde brzo do světa:myslim

307 HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

To jozefsv:

Lenže s benzínom nespravím NM - SV za 4,7l/100 km. :papa

ja si radsej priplatim.nikdy ma nejak obzvlast nezaujimalo kolko to zerie.10-11 litrov?to ma uz nezaujima.ak niekto povie ze 4,7 litra ma spotrebu a snazi sa ju dodrziavat,tak neviem ale ja mam ine problemy ako si neustale kontrolovat palubny poc.moj nazor je taky,ze o kolko lacnejsie kupim benzinak tak potom o tolko viac mi ostava penazi na palivo.a nebudem ani spominat co je viac nakladne na udrzbu.diesel aby sa ti oplatil tak musi doslova lietat kilometre.

je to len moj osobny nazor

ps.tankujem na ukrajine za 22sk a je mi fakt jedno kolko to zozerie:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

To jozefsv:

Ten benzín a nafta v UA je niekedy všeliaká. Mám s tým osobnú skúsenosť. Najazdil som po UA cca18 000 km. Keď budeš jazdiť toško km ako ja a ťahať 1000 kg príves, tak ten diesel sa oplatí ...

no ved som ti pisal ze diesel musi behat km inac nema zmysel.takze tebe sa oplati.mal som namysli ludi ktori si kupia jazdeny diesel s malym objemom za blbe prachy a potom im to stoji v garazi a raz za rok niekam vylezu.tak takym sa diesel urcite oplati:bojim co sa tyka paliva na ua je to tak ako hovoris,ale este sa mi nestalo aby som mal problem.vacsinou maju problem diesle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...