Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Rada jak získat manuál na P307


mares

Recommended Posts

Reaguji na časté dotazy jak získat manuál na P 307 a tady je návod. Na oficiálních stránkách www.peugeot.cz pod odkazem "můj účet" se zaregistrujte a získáte možnost nahlédnout do příručky popřípadě vytisknout z PDF.

[upravil dne 22.5.2007 mares]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Manuál mam naštěstí mam, ale zajímalo by mě, jestli někde neni podrobnější servisní knížka... na různé opravy, výměny (ne jen, které tlačítko, co znamená, apod.).. nějaká šikovná publikace... Nevíte? S tech. náčrty a tak...

Původně zaslal: mares

Reaguji na časté dotazy jak získat manuál na P 307 a tady je návod. Na oficiálních stránkách www.peugeot.cz pod odkazem \"můj účet\" se zaregistrujte a získáte možnost nahlédnout do příručky popřípadě vytisknout z PDF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Davis

Manuál mam naštěstí mam, ale zajímalo by mě, jestli někde neni podrobnější servisní knížka... na různé opravy, výměny (ne jen, které tlačítko, co znamená, apod.).. nějaká šikovná publikace... Nevíte? S tech. náčrty a tak...

Původně zaslal: mares

Reaguji na časté dotazy jak získat manuál na P 307 a tady je návod. Na oficiálních stránkách www.peugeot.cz pod odkazem \"můj účet\" se zaregistrujte a získáte možnost nahlédnout do příručky popřípadě vytisknout z PDF.

velmi dobre zpracovane jsou servisni manualy od Haynes v Cechach k objednani zde

3137_f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...