Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306


oni

Recommended Posts

Tyhle 2 dvířka vždy vypadají pěkně i 405 T16 byla krásná i 307WRC nevypadala špatně. Ta byla určitě dělaná z kabria, návod vyšel v nějakém tuning časopisu, byl velmi pěkný, zkusím najít.:papa

Jo tu úpravu dělal origo motorsport od Peugeota, takže žádný bastl.:papa

[upravil dne 3/1/07 lexa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, zajímavé, a docela šik s těma zadníma dveřma nalakovanýma. O tom, že 605 jela dakar jsem nevěděl(nikdy totiž neslyšel). Kdysi jsem se o toto odvětví zajímal jen velmi velmi okrajově.:papa:papa

Teď, ale mívám cukání, že z 205 udělám teréňáka, ale to by mi neprošel STK a 205 Dakar byla taky speciál T16 a tu bych nezaplatil.:papa:papa:papa

[upravil dne 3/1/07 lexa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten prvni obrazek je predelanej sedan.. nekde se to tu uz resilo:myslim a to druhy je normalni kabrio se sundavaci pevnou strechou viz. http://www.peugeot-club.com/bazar/new/main.php?co=auta/info&id=54&edit=info&bazar=D

[upravil dne 3/1/2007 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

ten prvni obrazek je predelanej sedan.. nekde se to tu uz resilo:myslim a to druhy je normalni kabrio se sundavaci pevnou strechou viz. http://www.peugeot-club.com/bazar/new/main.php?co=auta/info&id=54&edit=info&bazar=D

[upravil dne 3/1/2007 Béďa]

Přesně tak, Béďa má pravdu, už se to tu řešilo... Je to sedan a boky jsou navařený z 3dvířka. Honza (taky VDO) měl i fotky stavby toho zelenáče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...