Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alu 14\" na 106


Miki

Recommended Posts

Napsán autorem Marlin

2 kou ja ty SPZ-tky zapatlam, to nemej starost, delam to vzdy :)

2 ady se podivej tady jak vypadaji 13\" na 106- ce :D:D

http://www.marlin-crashcars.com/ja/106/index.htm

no tieto tam pasuju vzeraju dobre, malo by to tu vyhodu ze by som nemusel kupovat nove gumy, sice je pravda ze 13tky trocha inak ukazu na 3d a 5d verzii...:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ady No, na tom tridvirku se vyjimaji velmi dobre, proto se mi to ani nechce moc menit :D, jinak nevim na petdvirku jak by vypadaly, chce to zkusit, tohleto sou kola MiM a auto se jiz koupilo s nima, ale koukal sem, ze AEZ dela uplne ty stejny, ale nevim estli dou i na 106-ku od AEZ

Dneska sem prave vybyral mamce kola na 206-ku SW a vybral 14\" AEZ (prave sem na ty samy co ma ja koukal v katalogu) ale na druhyho Pežotkáá sem vybral jiny. Ja s tou volbou kol pockam, az bude snizenej podvozek... pak uvidim jak to bude vypadat:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Marlin

2ady No, na tom tridvirku se vyjimaji velmi dobre, proto se mi to ani nechce moc menit :D, jinak nevim na petdvirku jak by vypadaly, chce to zkusit, tohleto sou kola MiM a auto se jiz koupilo s nima, ale koukal sem, ze AEZ dela uplne ty stejny, ale nevim estli dou i na 106-ku od AEZ

Dneska sem prave vybyral mamce kola na 206-ku SW a vybral 14\" AEZ (prave sem na ty samy co ma ja koukal v katalogu) ale na druhyho Pežotkáá sem vybral jiny. Ja s tou volbou kol pockam, az bude snizenej podvozek... pak uvidim jak to bude vypadat:D:D

..ja som povodne uvazoval o 3d 106tke ale zohnat ju v slusnom stave je umenie, tak nakoniec mam 5d v super stave a do buducnosti je to mozno aj prakticke, aj ked zatial v aute jazdime maximalne dvaja, inak videl som aj pekne spravene 5d ale no money mo problems :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Marlin

mi jsme tu 106-ku kupovali pred dvema rokama jak mame nakupni tasku a mela najeto 40 000 a je to 95rok. V nadhernem zachovalem stavu, byla, ted taky, i kdyz ma najeto 100tkm, porad jue bez problemu a jeste nikdy nas nezradila;)

ja ju mam az 7 dni:D zatial spokojnost, mam najazdenych cca 700-800km, co ma tesi je spotreba (4,8l) a poistka, mame este fabku ale tam je jazdenie po meste drahsie, ked idem niekam extra daleko tak fabka a mesto + okolie 106, ale teraz furt v 106tke super auto :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ady no, vidis :D a spokojenej budes dal, ja s ni zadny problemy nemam a s lehkou nohou s ni jezdim za 5.5, ale to jen vyjimecne, tak 50% jizdy, jinak pres 7l s ni nejdu, at jedu jakkoliv drsne :D jen jsem prisel na to ze se v zatackach naklani vic, nez by se mi libilo, taktze hura njovy podvozek :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,0i.....trocha to bola pre mna zmena, nieje to zaiden sportovec ale na ten ucel to bolo kupovane, hlavne mesto...na 14l som najazdil 300km, na druhy raz to iste

teda ale milo ma prekvapil interier, dost miesta, a na to aka je to trieda aj kvalitne spracovany,ziadne vrzganie,praskanie,vsetko pekne dolieha a aj kvalitne materialy na sedackach, mam fabku za 400t ale v 106 su pouzite podla mna kvalitnejsie materialy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja tam mam 1.2 (objem motoru je 1150) a skutecne se s tim da jetz za 5.5l, s velice lehkou nohou, jinak ten motor s tim autem hodne cvici :D

2ady kolik ze mas najeto ze ti tam nic nevrze?? pockej az budes u 100tkm, to zacne to pravy :P jinak slicovani je na vyskoke urovni, kupodivu a kvalitu plastu je takova prumerna.... tvrdsi plasty no, a nvo malo mi vrze v pristrojoce, ale to je docela v poho, tomuhle autiku promijim skoro vse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Marlin

no, ja tam mam 1.2 (objem motoru je 1150) a skutecne se s tim da jetz za 5.5l, s velice lehkou nohou, jinak ten motor s tim autem hodne cvici :D

2ady kolik ze mas najeto ze ti tam nic nevrze?? pockej az budes u 100tkm, to zacne to pravy :P jinak slicovani je na vyskoke urovni, kupodivu a kvalitu plastu je takova prumerna.... tvrdsi plasty no, a nvo malo mi vrze v pristrojoce, ale to je docela v poho, tomuhle autiku promijim skoro vse :D

46t+nejake drobne:cool:, teda ta moja pristrojovka vyzera akoby vcera vysiel z vyrobnej linky, nikde ani skrabanec, pekna syta cierna, no jo je to auto po zenskej , len keby ta krava nebuchla do nekoho na krizovtke tak to nema chybu, lebo takto mam furt v hlave to,ze to auto bolo buchnute:( ale nic nebolo vyklepavane ale vymenene za original:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem kou

Tak to ja na to rad slapnu ;) Testoval sem s kamosem co ma rocnik 99 ( taky 1,1i stribrna Sport ! se 14\'\' ) a je to proti te moji ( 2000 ) strasne liny ! Oba mame 44kW a to moje do 150 km/h tahne, maximalka 180 km/h, co vy ?

ja osobne 150 km/h ale trvalo to nejakych par metrov nez som sa tam dostal:D viacej som si netrufol,predsa ma to len nejakych 900kg...ale v meste je to nezmar,super odpichy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja sem to testoval pres GPS (maximalku) na letisti, ale byla kratka ranvej, ale vyplilvo mi to 156, jinak dle tacho sem jel 180 :D ani nestacil, ja mam taky 44 kW, ale pri 6 200 RPM, takze motor toci skoro 8000rpm, vysokotackovy jecak, ale ma nadhernej zvuk.

Moje Pežotka je taky lehce omlacena, naposledy v lednu, kdy se potom musel opravovat cely pravy bok, a pred tim o prazdnynach sem odrbal cely levy bok, takze to je vše nove :D a nemam strach z koroze. Pristorjovka si taky drzi svou barvvu,ale.... asi bude casem jina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlopi , prepacte ale foto este nemam .

K tym 14 , je to ovela lepsie aj krajsie ako 13 , k tej maximalke - to je totalna hlupost , 160 na tom aj tak jazdit nebudem (max. na 13 bolo 165 tacho ale plne auto , na 14 som neskusal , nezaujima ma to ) .

Ja mam tiez 1,1 , rok 94 a cca 75 000 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja osobne to na D1 dostal na 170, ale je to dost zkresleny :D jinak kaminka 1,5 frci celkem dobre. Malinko vyssi spotreba za obcasnou ptakovinku stoji :D:D:D

Doufam, ze budu mit fotku jak vypada 175x70 R13 v zadnim podbehu 106ky. Mezi zasterkou a behounem cca centimetr :D:D:D doufam, ze nebude blaticko :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja s tim jel po R10 180 a uz nestacil tachac, ale to bylo lehce z kopecka, a pri dalnici pri 150 si to vezme tak 7 :D a vic to nejde :)

jen tak mimochodem,, ja mam 165 R13 a mista tam je dost, jen by to chtelo dopredu 14 nebio to snizi, plotoze me tam stve ta dira mezi blatnikem a kolem:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja furt vaham medzi 13tkama ( usetril by som za gumy) alebo si urobit prievan v penazenke a kupit 14tky.......ale to bude urcite az buduce leto:( len mam obavy z jazdnych vlastnosti......1,0i bez serva, no neviem neviem.....teraz to mam tak ze servo ani nepostradam 165/65 R13, takze pohoda:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...