Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Výmena zadného skla - súrne


prco

Recommended Posts

Práve mi pred dvomi hodinami policajti oznámili, že mi niekto rozbil zadné sklo na mojom 307 Break. Ešte teraz sa mi ruky trasú, jak som vytočený:grr:mad:. Prosím, ak máte niekto skúsenosti s výmenou zadného skla na Breaku poraďte. Zaujíma ma hlavne cena a či je lepšie si to nechať spraviť v autorizovanom servise (ale tam je to asi dosť predražené). Za radu vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U některých P-307 nemusí rozbít zadní okno nikdo. najednou se vysype samo. Výměna skla je jednoduchá :

1. Musí se drátem vyřezat zbylé rozbité sklo. Vyřezat se musí bez poškození laku, znova opakuji - bez poškození laku, mezi plechem a sklem je velmi málo místa.

2. Sundá se zadní stěrač, nanese se lepidlo a nové sklo se přilepí a pěkně se vystředí. Sklo nemá žádnou gumu /bauset/.

Výměnu skla je nejlepší dát firmě, která mění jenom autoskla, jsou na to zvyklí a nic nepoškodí kolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: bubakkaja

no cenu nevim ale autorizovany servis to delat nemusi a mas pech vzdycky si rikam ze u neceho takoveho bych rad toho lumpa chytil

No možná je lepší je nenachytat,neriskuješ vyšetřování napadení...:aut

to asi jo protoze v ten moment bych ho asi zabil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: bubakkaja

... tommy jak by to dokazal z povionneho ruceni je to zadni okno

jde to..ver mi;)

skus nejakeho kamosa so starou skodovkou co si ho akoze tahal a jemu sa odtrhlo ocko na tahanie. samozrejme si ho tahal s tym pruznym lanom, a rozbilo ti to okno :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak sklo už mám vymenené. K tým cenám, v origo servise 12.000,- Sk (okolo 8800,- sklo, zvyšok robota + tmel). Tak som to dal spraviť známemu. Cena 7500,- (komplet). Sklo je I.trieda - origo a je to aj dobre spravené, takže je to OK.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: prco

No, tak sklo už mám vymenené. K tým cenám, v origo servise 12.000,- Sk (okolo 8800,- sklo, zvyšok robota + tmel). Tak som to dal spraviť známemu. Cena 7500,- (komplet). Sklo je I.trieda - origo a je to aj dobre spravené, takže je to OK.:papa

stejne to je v p..... po vanociuch a dalsi zbytecne vydaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní sklo u P-307 je kalené a někdy se stane - bůhví proč - že se samo od sebe vysype. Nikdy to nebylo ale za jízdy, vždy jen když auto je v klidu, třeba v garáži. Vím o 4 případech ze svého okolí, proto jsem to napsal do příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...