Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

spotreba piva


aka

Recommended Posts

ahoj,

podle ceskeho statistickeho uradu pripada na kazdeho cecha rocne 160 litru vypiteho piva a me by zajimalo, kdo z nas je v teto oblasti prumernym cechem :aut myslite, ze byste nekdo byl ochotny si celej rok pocitat, kolik piva jste vypili? mohlo by to byt docela zajimave....takze prida se ke me nekdo?:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted mě napadlo že to tak divný není,když si vemu kolik turistů navšitíví Českou Republiku a každej hned letí ochutnat to naše slavný pivo,tak to pak pěkně vychází,jen kolik dneska v noci u nás bylo opilejch němců na náměstí:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: aka

co vsechno dalsi sis jeste cely rok pocital?:o:D:D:D:aut

Otázka byla na spotřebu piva.

Pro další komodity si založ nový téma! :D:aut

ale ja se neptala na konkretni cisla dalsich komodit, ja se prave ptala, na jake tema mam zalozit nove tema:P:P:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

No ted mě napadlo že to tak divný není,když si vemu kolik turistů navšitíví Českou Republiku a každej hned letí ochutnat to naše slavný pivo,tak to pak pěkně vychází,jen kolik dneska v noci u nás bylo opilejch němců na náměstí:potlesk

obavam se, ze do statistik je stejne zapocitavano kazde pivo, ktere se proda-cili i cizinci, i co si odvezou jako suvenyry.....ale muzem mit vlastni statistiku:D:D, bez cizincu(pokud tu naci jsou, rada je zapoctu:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted ještě otázka,těch 160litrů připadá na občaný starší 18ti let nebo i na novorozence,kojence batolata....?

Kurt:Nevíš náhodou něco o tom proč se mě při citaci automaticky mění přezdívka na kušuj! ?Co to tak sleduju,tak jsme asi jedinej,čuju v tom náký pikle!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Crack

No ted mě napadlo že to tak divný není,když si vemu kolik turistů navšitíví Českou Republiku a každej hned letí ochutnat to naše slavný pivo,tak to pak pěkně vychází,jen kolik dneska v noci u nás bylo opilejch němců na náměstí:potlesk

obavam se, ze do statistik je stejne zapocitavano kazde pivo, ktere se proda-cili i cizinci, i co si odvezou jako suvenyry.....ale muzem mit vlastni statistiku:D:D, bez cizincu(pokud tu naci jsou, rada je zapoctu:D )

Když budeš dělat tu statistiku tak pivo ktery vypiju za včerejšek až dneska se mi bude počítat do loňskyho roku nebo do letošního, já jen že bych ho byl vypil včera, ale budu ho pít až dneska protože včera jsem nemohl, tak jen aby jsi to měla přesně:aut:aut:aut:aut:D:D:D:D:D

[upravil dne 1/1/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

:D:DSranda musí bejt ne:D:DVšak jo,ale mě by stejně zajmalo,jak je to možný,že zrovna já z takovýho množství členů mám takovou smůlu a píše to tam zrovna mě:)

Jinak jak to tak letmo počítám,tak budu rád jestli na mě připadne těch 20litrů,ale třeba se letos zlepším:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Kurt:Nevíš náhodou něco o tom proč se mě při citaci automaticky mění přezdívka na kušuj! ?Co to tak sleduju,tak jsme asi jedinej,čuju v tom náký pikle!?

Záhada!

A jak tak koukám, tak to není nic nového, že?

http://www.peugeot-club.com/topic/15621-xr-na-sport/#177538

no, jen by mě zajímalo, jak ses \"zajímal\" - mě ses rozhodně neptal. ;)

Podívám se na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2aka: bylo to za lonsky rok asi tak 54 velkych a asi 83 malych. a na litry 49.3l, protoze na zahradce na Florenci toci desny podmiraky.

Pocitaji se do toho i piva, ktera jsem koupil a vypil v hospodach zahranici? to bych musel jeste pridat 3,6l (nemci to holt nesidi :) ) a ctyri pinty.

mam si delat carky i letos? a pocitat, kolik stalo prumerne pivo?

jen by me zajimalo, kdo chlasta za me :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...