Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední světla


Dundee

Recommended Posts

mi16: Ten kombík je libovej, světla v prvnim odkazu jsou taky dobrý, ale ty poslední se mi nelíběj (nevim proč, ale kulatý světla mi jsou proti srsti) ;)

M.a.R.i: Pochybuju, že by jakýkoliv takový světla měli atest platnej u nás (tedy 8SD), maximálně tak TÜV nebo podobnej a s tim se můžeš jít leda klouzat :(...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee: mne sa tiez ten kombik velmi paci iba inak ocalunit interier a je the best

M.a.r.i: Suhlasim s dundeem. Angel eyes maju iba TUV co ja viem. Nezabudni ze sa robia minimalne dve druhy angels eyes.(obidve v chromovej a ciernej variante). Aj zadne svetla alá lexus sa tiez robia v ciernej farbe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee: Aj tak sa mi pacia asi najviac originalne svetla, iba dnu dajak zbastlit take svietiace tycinky ako su na bmw-ckach, brzdove a hmlovky spravit z cervenych led a zbytok zo zltych a bielych led. Ale ci by to bolo realne spravitelne neviem. Ale zas vsetko je mozne:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi16: Ten interiér u kombíku by chtěl lepšího čalouníka, jen co je pravda ;):D Jinak ohledně těch zadních světel- mám v plánu si udělat formu na překryt zadních světel (buď čirej plast jako ty lexusy nebo spíš to mléčný, jak jsem si hrál se svym autem) v origo stylu a spodek totálně překopat (zachovat původní proporce, ale osvětlení předělat) na diody a udělat to tak, abych potom jenom zastrčil konektor a tradá na silnice... :D Někde doma mám i nákres, jak bych si to představoval, ale ještě to neni finálka :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro něco podobnýho mám na mysli, jen s tim rozdílem, že světla a brzdy budou v jedný rovině a zbytek si ponechá svý původní umístění. Všechno z diod a s tim překrytem ještě nejsem pevně rozhodnutej... Kdy to bude, nevim, páč čekáme rodinu a mám dost jinejch starostí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...