Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední světla


Dundee

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Neon

Ty chromový nesmysly měly čtyřkolky ... ale jinak souhlas s tvým názorem ...

No kdyť jo, néééé ???? :D:D:D

JO, tak to sorra ... by mě nenapadlo, že uděláš takovejhle skrytej JOKE ... :D:D:D:D

Dundee: před 2ma lety se mi líbily moc ... teď jak na ně koukám, tak už to neni takový, jako to bylo ... ale zase nějaká obludnost to neni ... jenom by to chtělo i jiný mlhovky ... tyhle origo Míčkovský hranatý k těm kulatejm světlum nejdou ...

Ale jinak je to fakt celá tatra ...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: Ty morette světla se mi právě nelíběj ani trochu, ale určitě by se daly sehnat od nich i upravený mlhovky (tak za osmičku :D ). To bych tam spíš dal ty čirý, jak jsou na tom Dánovi nebo se pokusil dohodnout s Xenonmanem na bixenonech za cca 8-10.000,- Kč ;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych měl ty čirý, tak tam vrznu xenony hned (mám možnost sehnat výbojky+ startéry dost levně) a možná by se do tý čočky (nebo spíš její výměnou) dala nacpat i ta klapka na bixenon... Eventuelně by pomohl Xenonman :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde, že pasujou, protože mám oba blinkry taky lehce \"utopený\" pod úrovní jako na tom obrázku s xenonama, jen na tom obrázku se mi zdá přechod mezi částí světla a blinkru malinko posunutej v neprospěch světla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dneska ráno jsem tu čirou viděl na Mělníku na jedný tmavě šedý (možná i vyšisovaná černá) Mi16 (asi- podle zadního nárazníku a lemů) a vypadaly dobře :super. Jen měl přední nárazník z laminátu :bojim (podobnej origo Mi, ale dole byl trochu jinak udělanej) a vzadu měl duplex ovál DTM :mrk Pokud ho tam ještě potkám, tak ho zkusim blejsknout :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komisar: Mohl bys pls někdy zkusit udělat fotku jednoho toho zadního světla ve dne? Tyhle totiž nevypadají jako ty klasický Lexus style, který se mi absolutně hnusej (na čemkoliv).

Jinak k těm předním- do toho blatníku asi nepasují zcela ideálně, ale třeba by to šlo nějak vypodložit nebo něco (stejně se pak ty světla musej nechat seřídit) ;) Zkusim se zastavit u toho na Mělníku a omrknu ho, jestli je má taky takhle divně \"utopený\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To komisar: dakujem velmi pekne;)

To Dundee: Kedze si ukladam vsetky zaujimave 405-ky a toto som nasiel niekde na nete. ALe bohuzial na ceskej a ani slovenskej scene som sa s tym nikdy nestretol

[upravil dne 11/2/07 mi16]

[upravil dne 11/2/07 mi16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...