Jump to content
Sign in to follow this  
mares

klepání v zad.části vozu P307 Break

Recommended Posts

Po přejetí nerovností se stále víc ozývá klepání v zadní části vozidla. Jednou na levé straně, podruhé na opačné. Údajně to mohou dělat zámky v zadních dveřích. Zná někdo, jak se postavit k tomuto problému?Tel.723757603

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrkni se , jestli ti nesjeli ze zadních tlumičů ty černé plastové kryty. Je docela běžné , že špatně drží a sjíždí dolů. No a pak nárazem mlátí do podběhu. Nezdá se to ale jsou to fakt šupy. Mám s tím zkušenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak se na to musím podívat taky, ty rány slyším taky (obzvlášť na D1), ale myslel jsem si že to tak má být, všude psali, že 307 vzadu tluče, tak jsem to připisoval tomu:roll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedalo mi to a už jsem ty krytky připevnil.Ze zvědavosti vozidlo projel po silnici III.třídy(v ČR dobrá zkušební trať) a zatím se zdá, že po dobré radě došlo k udeření hřebíčku na hlavičku.Klepu na co nehoří a budu věřit v setrvalý stav.Musím dodat, že ty krytky tam museli tropit neplechu, co hlučnosti se týká, protože tento nový stav se nedá vůbec srovnat před uchycením krytek.Taková hloupost to bych nevěřil.

Způsob uchycení - omotat izolační páskou krytku v její horní části, aby se zvětšil průměr a zasunout do hliníkové misky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×