Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

To jsem opravdu netusil co vsechno se da sehnat na internetu


simas

Recommended Posts

JJ, už někdy v březnu tu někdo dával odkaz na inzerát někde na e-bayi, kde byla na prodej sada na WV, AUDI, BMW za nějakých 15tisíc ... což je celkem láce oproti tomu, kolik ty čurini dostanou za jednu káru, která půjde beztak z 90% na díly ... Už jenom toho, kdo to vyrábí a prodává (neautorizovaným lidem) bych nějak trestně postihoval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

http://www.locksmith.cz/open_cars.html

Velmi zajimave, ze to je vůbec legalni. K tomuto by meli mit pristup jen autorizovane servisy a ne kdokoliv.

No to je dobrý, jediný co jsem tam nenašel je Sada simulačních klíčů pro Peugeot, a to mě docela těší, akorát že se dají pořídit třeba jinde.:(

A teď mi řekni pročpak si to vlastně našel??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to je dobrý, jediný co jsem tam nenašel je Sada simulačních klíčů pro Peugeot, a to mě docela těší, akorát že se dají pořídit třeba jinde.:(

A teď mi řekni pročpak si to vlastně našel??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ja to nehledal, poslal mi to kamos ze na to narazil na netu a ze ho to hodne zarazilo, stejne jako me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak tady je únorová diskuze, kde jsme to propírali ... je mi záhadou, jak jsem to mohl zakládat já ... proč jsem to vlastně na tom netu hledal ... ???:myslim:myslim:myslim:D:D:D

Mám ten pocit, že už tenkrát jsi pokukoval po nějakym bramborákovi a hledals nejlevnější kus :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není divu, že majitelka webu má ve Varech zastavárnu :super

http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV=ZVWSBJVYP&IDICO=2226384&historie=1

Každopádně se o zámkovou problematiku zajímám dost dlouho. Věděl sem že to bude otázkou času kdy to tu někdo začne nabízet. Netušil sem teda že ceny budou dvojnásobný.

Co se týče zákonů, prodej ani držení těchto věcí není protizákonný. V některých zemích ano. V česku když policajti člověka s tím chytnou tak se to bere jakože může eventuálně být podezřelým pokud se v okolí stal nějakej trestnej čín. Prokázat to ale stejnak nemají šanci.

Svět se internetem pěkně scvrkl, na internetu sou návody téměř na všechno (i jak otevřít ruskej zámek, kterej používala KGB) takže připravit se musíme na všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Mám ten pocit, že už tenkrát jsi pokukoval po nějakym bramborákovi a hledals nejlevnější kus :D :D

No, Dane - máš pravdu, že 8.března jsem jel do Německa pro tu třistadvácu ... sakryš ... to vypadá fakt divně ... já ho ale opravdu koupil ...:mrk:D TRUST ME :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

To je teda bordel!! Nj, na netu se da sehnat fakt vsechno!!

Ale aspon vim, az na tom budu financne spatne, co si koupit... ;-) :D:D

Šikovný ručičky dokážou vyrobit cokoliv. Ty ceny tam sou nesmyslný i pro zloděje.

To už je lepší rozbít sklo než si kupovat sadu za 6tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...