Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak - a máme na světě medvídě


Medvěd

Recommended Posts

připojuji se ke gratulaci ať jste zdraví a vy všichni štastní z této krásné životní události GRATULUJI!!!:super

JINAK BYCH ŠEL ZA DOKTOREM A ŘEKL BYCH MU ASI SVOJE.

CO JE TO ZA FACHMANA KDYŽ NEPOZNÁ ŽE SE MALEJ KLUBE NA SVĚT?? NECHCI SE ZASTÁVAT ALLE RATH ZA KVALITU LIDÍ V LÉKAŘSTVÍ VÁŽNĚ NEMŮŽE JE TO OPRAVDU INDIVIDUELNÍ ZÁLEŽITOST!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: mk405

ps: koukám že to malé je po medvědovi celkem velké, žádnej prcek:D

Hele ... ??:myslim Kde na to koukáš?? Ty jsi snad teď u Helči v porodnici, nebo máš nějaké privátní fotky??:myslim:D

[upravil dne 29/12/2006 Neon]

Stačí si přečíst v úvodu porodní míry ne?

přesně tak;) žádné šmírování :aut:D

Původně zaslal: Medvěd

Pavlík má momentálně 53 cm a 4,5 kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Tak co mM (malé Medvídě)? Papá? Čůrá? Spinká? Brečí? A co Helča, je OK?

UŽ NĚCO NAPIŠ!

Tak tedy na vyžádání publika několik informací

Nejdůležitější = Helča i Pavlík jsou v oukeji

Helča se jen těžko pohybuje kvůli nějakému šití, což je prý po porodu 4,5 kg sviště prý též normální

Pavlík je převážně v poloze v leže, oči zavřené - řekl bych, že spí. Když se probudí, ani moc neřve, spíš jen tak - aby se neřeklo - pobrekne a za chvilku spí dálů (zlý jazykové tvrdí, že prý to není natrvalo - ale já jim stejně nevěřím, přece jsme si Helčou uplácali to nejhodnějšího a nejkrásnějšího prcka široko daleko :aut:aut:aut:aut:potlesk:potlesk:potlesk)

Co se týče zapití - zatím neproběhlo (většina mých přátel 27.12. odjela do Jánských Lázní, tak počkám, až se vrátí a pak to decentně oslavíme. Mám ale problém najít hospůdku (samozřejmě kromě Šárky, ta je ale přecijenom poněkud z ruky) která by zvládla oslavu medvíděte v počtu cca 50 lidí - požaduju hospodu s atmosférou, dobrou kuchyní a hlavně, abych se nemusel bát kolik je na účtě navíc).

Fotku dodám později, nejde mi USB a tak tu jedinou, kterou zatím mám ve foťáku nemůžu přenést do PC

Zbytek zodpovím na konkrétní dotazy, ve všeobecnosti mě nenapadá co by Vás ještě mělo (mohlo, muselo) zajímat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Medo, neklesej na mysli, on se rvat nauci:D:D

Třeba to nebude mít od koho chytnout a bude to OK. Od Medvěda se tedy řvát rozhodně nenaučí, to je člověk od přírody vyrovnanej a klidnej (viděl jsem ho řvát jen jednou). A od Helči se taky řvát nenaučí, ta je laskavost sama a vsadím hovno proti čokoládě, že tenhle vzor manželky ani řvát neumí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: aka

Medo, neklesej na mysli, on se rvat nauci:D:D

Třeba to nebude mít od koho chytnout a bude to OK. Od Medvěda se tedy řvát rozhodně nenaučí, to je člověk od přírody vyrovnanej a klidnej (viděl jsem ho řvát jen jednou). A od Helči se taky řvát nenaučí, ta je laskavost sama a vsadím hovno proti čokoládě, že tenhle vzor manželky ani řvát neumí :D

to se uci od nekoho??:o:o me vzdycky pripadalo, ze jak jsou vsichni potichoucku a delaj tututu nununu, tak pak najednou samo od sebe UAAAAAAAA a uz to jede:D:D:D

A nesazim se, minimalne ne tehdy, kdyz je vitezstvi jasny :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Ona je totiz podle kalendare zima a to vsichni slusne vychovani medvedi spinkaji :-D A taky je rozdil mezi holkou, ktera krici porad a klukem, ktery breci jen kdyz ma hooodne vazny duvod :D

Tak at to Pavlikovi vydrzi co nejdele!

Peto, bacha, to skoro vypada jako bys mel neco proti holcickam...!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...