Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo u P205 1.9D


KoZLiK

Recommended Posts

Bry den. Mam jeden dotaz: Kamarad ma P205ku 1.9D a pri zataceni na jakoukoliv stranu piská servo.Deje se to jen pri studenem motoru(za tepla to nedela,alespon sem si toho nevsimnul).Poradte.Predem diky za jakoukoliv odpoved.

PS:Co ma delat kdyz ubejva olej ze serva.(nikde ale netece)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi píská servo - dělá to pumpa, hlavně když má málo oleje, a v záběru - zkus otočit kola do rejdu, v krajní poloze zapíská...

Pokud musí dolévat, tak někde teče, jak psal Voštík.

Co je to za rok výroby, ta 205-ka, má servopumpu dole pod altíkem, nebo nahoře nad převodovkou?

Jinak, pokud byste někdo věděl o servořízení na 205-ku, koupil bych jej. Stačí mi jen to řízení, servopumpu mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ztrácí olej, tak většinou v hydraulickém válci nebo jsou netěsný hadičky a ocelový trubičky u rozdělovače hydraulické kapaliny (kdysi můj případ). Ze serva sem v mým případě slýchal tři zvuky. U motoru za studena to dělal řemen. (byla ztuhlá hydraulika-tedy dotáhnout řemen) Další zvuk vznikal při dojetí serva na doraz(to není nic neobvyklého-kapalina se někde v rozdělovači proplejtá kanálkama a dělá to takovej ten syčivej zvuk). Třetí zvuk byl způsoben nedostatkem hydrauliky (to je potom to bzučení). Dpopručuju v první řadě zkontrolovat těsnost hydaulickýho okruhu. Pokaď je to v hadicích-pohoda. Jestli hydraulika uniká kolem pístu-bude to holt něco stát. Dále zkontrolovat napnutí řemenu. Může bejt i zaflákanej od oleje. A propo. Srvo je sqělá věc pokud fachá. jinak je super k zlosti:mad: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...