Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grafická karta MSI nVidia GeForce 7600 GS 512MB AGP


Driver

Recommended Posts

Nesetkal jste se někdo s následujícím problémem? Kamarád z práce koupil pro syna k vánocům výše uvedenou kartu a je s ní problém. Instalace proběhla v pohodě, ale v hrách se stává, že se rozsypou textury nebo se hra \"kousne\". První co jsem udělal, že jsem naistaloval poslední verzi ovladačů, to nepomohlo. Poté jsem mu přeinstaloval system na WinXP SP2 (předtím SP1). Nepomohlo. Ještě jsem se někde na foru dočetl, že by mohlo pomoct přeinstalování gart AGP ovladače, stáhnul jsem poslední verzi, ale nepomohlo to. Tak už nevím co s tím, strávil jsem s tím už celý den, ale bez úspěchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se rozsypu textury nebo vapadavaj s nejvetsi pravdepodobnosti nezvlada gpu nebo pameti muze to zkusit podtaktovat jestli to nezmizi napr,rivatunerem nebo podobnym programem pokud zmizi nezvlada karta default hodnoty od vyrobce je to duvod k reklamaci vic info najde

http://forum.pctuning.cz/viewforum.php?f=10&sid=859f5cc06917723b2725c5d1577f51ea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Nesetkal jste se někdo s následujícím problémem? Kamarád z práce koupil pro syna k vánocům výše uvedenou kartu a je s ní problém. Instalace proběhla v pohodě, ale v hrách se stává, že se rozsypou textury nebo se hra \"kousne\". První co jsem udělal, že jsem naistaloval poslední verzi ovladačů, to nepomohlo. Poté jsem mu přeinstaloval system na WinXP SP2 (předtím SP1). Nepomohlo. Ještě jsem se někde na foru dočetl, že by mohlo pomoct přeinstalování gart AGP ovladače, stáhnul jsem poslední verzi, ale nepomohlo to. Tak už nevím co s tím, strávil jsem s tím už celý den, ale bez úspěchu.

Díval ses na desku? někerý koumáci zapomenou zapojit napájení pro grafiku... Pak bych našel nový BIOS k desce...

můžeš mrknout na nastavewní Wait state na APG a jak je vůbec AGP nastavené.

Když to nepomůže tipoval bych na vadu PAmětí nebo GPU, ale spíš pamětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

V biosu právě nastavení AGP vůbec není, je to takový jednoduchý bios myslíž že AMI bios. Napájení v kartě je zastrčený. Ještě zkusím prohodit zdroj, protože jsem koukal, že má v bedně jenom 250W.

Pokud se nepletu tak pro tuhle grafiku je doporučeny zdroj 350W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Driver

V biosu právě nastavení AGP vůbec není, je to takový jednoduchý bios myslíž že AMI bios. Napájení v kartě je zastrčený. Ještě zkusím prohodit zdroj, protože jsem koukal, že má v bedně jenom 250W.

Pokud se nepletu tak pro tuhle grafiku je doporučeny zdroj 350W.

pletes. je to 400W. taky ji mam objednanou, jen ve slabsim osazeni 256MB a hlavne v provedeni Z - s pasivem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

V biosu právě nastavení AGP vůbec není, je to takový jednoduchý bios myslíž že AMI bios. Napájení v kartě je zastrčený. Ještě zkusím prohodit zdroj, protože jsem koukal, že má v bedně jenom 250W.

a ma deska podporu 8X AGP ??? to by vysvetlovalo polovicni vykon ten zdroj bude taky hrat roli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

pletes. je to 400W. taky ji mam objednanou, jen ve slabsim osazeni 256MB a hlavne v provedeni Z - s pasivem :papa

Co koukám tak všude píšou 350W,při provozu SLI minimálně 400W... Jinak to není špatná karta výkon solidní.... ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...