Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena motoru 206 - teoreticka otazka


LK7R

Recommended Posts

Uz je to tu zas ;). Teoreticka otazka ... dejme tomu, ze by se mi podarilo sehnat totalku 206 rv. 2002+ s motorem 1.6 16V 110ps. Jak jsem koukal na foto tech motoru tak vypadaly na chlup stejne az na jine vstrikovani, ale rozmerove totalne - i airbox umisteni baterie etc.. Jake problemy by tedy nastaly pri zamene toho motoru za stavajici 1.4 (opomeneme-li to, ze clovek nevi v jakem stavu byl ten motor atd atd atd ...). Legalni prekazky? Technicke prekazky (prevodovka atd...)? Fakt by me to zajimalo. Ta 1.6 16V mi pripada jako super motor pro 206. Slusna spotreba a velmi pekne vykony. Co si o tom myslite?

[Editován dne 3/7/03 LK7R]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem o tom uvažoval dát motor 1,6 16V (teď mám 1,6 8V), ale problémů s tím je hromada. Jednak to nikdo nepovolí, na hranicích může nastat další problém a potom i přestavba. Např. 206XS s 1,6 16V má vzadu kotouče a né bubny, možná i jinak poskládanou převodovku, větší rozměr pneu (195 55 15) atd. Nemluvě o řídící jednotce a s tím spojené další problémy (imobilizér atd.). Tak jsem nakonec zvolil jen nějaký tuning.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...