Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka na panelu 306


BENI

Recommended Posts

Jsem par dni majitelem 306 z autobazaru.Za tu chvilku jsem si ji dost oblibil.Na palubni desce se mi ale rozsvitila kontrolka ktera je hned nad oznacenim airbag.V manualu ktery je v nemcine je napsano Motorselbstdiagnose.Nema nekdo zkusenosti co ta kontrolka znamena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je 1.6 v kombi z roku 2000.Je ale zajimave ze kdyz jsem otiral polubni desku a musel sni nejak pohnout nebo nekde na ni zatlacit kontrolka prestala svitit.Takze ted nevim jestli zajet do servisu nebo jeste pockat.Zatim nemam dobre zkusenosti se servisem spis kdyz se do toho zacali vrtat tak zacali postupne veci odchazet.Tim nemyslim tohle auto ale frantika predtim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ročník 2000 žádné vyblikání, jen diagnostiku.

Že ti kontrolka zhasla - možná se závada umoudřila a pak se po nějakém čase závada smaže. Kontrolka by měla svítit před nastartováním - tak ověříš, jestli není vypálená žárovka.

Pokud se rozsvícení kontrolky bude opakovat, tak navštiv servis. Který, to já nevím, asi Vašenda, ale to ať poradí někdo jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto primo z bazaru a blika, a zavada se umoudrila?? spis je v pytli zarovka... sviti po startu na chvili?

a i kdyby se umoudrila, stejne bych si nechal auto projit nekde ve slusnem servisu (jeden tu ma myslim i reklamu ;) ), protoze buhvi co tam je za kostlivce schovany... teda, jestli uz jsi to neudelal a neprosel s nekym, kdo 306 ZNA. jo a doporucuji pri te prilezitosti vymenit rozvody a kapaliny, v jakem bazaru si to kupoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to kupovane v Praze autobazar Mamacar kousek pred Jesenici.Ale uz jsem se radeji objednal

do Peugot servisu at to tam prolezou protoze jsem nemnel nikoho sebou kdo by me poradil pri koupi.Okruh znamych se zameruje na vozy nefrancouzke vyroby a to byla kazda jina odpoved na tu samou otazku.Ovsem nezapomneli dodat ze jsem udelal chybu si tohle auto poridit protoze se pry financne utopim v opravach takze s hruzou cekam jak dopadne ta diagnostika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BENI

Je to kupovane v Praze autobazar Mamacar kousek pred Jesenici.Ale uz jsem se radeji objednal

do Peugot servisu at to tam prolezou protoze jsem nemnel nikoho sebou kdo by me poradil pri koupi.Okruh znamych se zameruje na vozy nefrancouzke vyroby a to byla kazda jina odpoved na tu samou otazku.Ovsem nezapomneli dodat ze jsem udelal chybu si tohle auto poridit protoze se pry financne utopim v opravach takze s hruzou cekam jak dopadne ta diagnostika.

bud v klidu, v peugeotu se neutopis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOHLE auto, nebo Peugeota? :) neboj, neni to nijak drasticky odlisne od ostatnich... teda pokud zrovna nemysleli TOHLE auto proto, ze tam vidi konkretni problemy.

V Peugeotu jako na znackovce? nevim, nevim, ja bych do znackovych servisu nejezdil, pokud nejde o zaruku nebo nektere konretni dily (me treba par dilu na klimu vyslo nejlevneji tam, ale trosku pomohli znami... :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne to necham napichnout a pokud tam neco bude at se to ukaze a podle toho se rozhodnu.Pri vetsi oprave bych se podival asi po levnejsim servisu jen abych vedel do ceho se maji pustit.Ted jsem projel celou Pribram ale neuspel jsem tak zitra smer Praha.Vetsinou jsou tu levny ale chybi jim tu ten pristroj a ten maji jen v tom znackovem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikoliv, tyto pristroje maji i v neznackovych servisech, co se specializuji na francouzska auta. jeden slusny z Prahy tu ma reklamu na strankach...

ono ve znackovkach obecne je problem v tom, ze cloveku jsou schopny vymenit pulku auta, nez se strefi...

opravuji malou dezinformaci, co jsem tu napsal, kontrolka diagnostiky zhasina az PO nastartovani motoru, soucasne s mazanim atp, pokud vse bezi jak ma.

zkus se optat v rubrice servis, tam chodi vic lidi nez sem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimalne zde inzerovany AutoFrance v nejblizsim okoli, je urcite mnohem lepsi nez autorizovanej servis. Alespon okoli Plzne, tady to tak plati. Za vypis zavad v peugeoty my bylo receno ze 1200 za napichnuti a kolem 500 za protokol a co stim dal.. vetsinou pak zacnou menit kusy motoru za \"originalni dily\" a po nejakym case to zase nejede a dalsich 1200+500 .Mozna mam na ne smulu.. Jinak jeden strejda v okoli ma diagnostiku a za par stovek mi rek co dal. Diagnostik je dost jen chce zjistovat.. Kolikrat to umi i na STK za druhou krizovatkou, jen ti to nenapadne se zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...