Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tohle mam v motoru a nevim, co to je


destiny

Recommended Posts

Poradi mi nekdo? Tohle mam v motoru a nevim, co by to mohlo byt. Vede od toho ocelove lanko nekam dovnitr motoru a nevim kam. Mam HDI r.v. 2001 a Mila, ve svem HDI r.v. 2002 uz to tam nema. Jde s tim koleckem rukou otocit a taha to za to pripevnene lanko, ale nic se nedeje. Vi to nekdo z Vas? Diky.

motor_hdi.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine co me napadlo je to, ze jsem se nekde docetl, ze 307 ma automaticke zapinani warning blinkru pri prudkem seslapnuti brzdy, tak by to mohlo byt ono. Mam vybavu Presance, ale nevim, jestli to umi. Zkousel za to lanko tahat a nic se nedelo, tak nevim. Hlavne tahle funkce vystraznych svetel neni nikde poradne popsana. Zkusim jeste pockat, jestli nekdo neodpovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sice oproti Vám dědka, ale taky sem si dlouhou dobu lámal hlavu nad podivným hliníkovým válcem na držáku baterie, až mi bylo zděleno, že se jedná o senzor atmosferického tlaku. Pej kvůli výšce nad mořem je regulován vstřik nafty za účelem zlepšení emisí a optimalizace spalování :o:o:o Takhle sem na to vejral, ale francouzští technici a inženýři sou zvláštní druh... Až si někdy říkám, kde nechal Darwin díru...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
Napsán autorem destiny

Tak jsem napsal technikum od Domanskeho a pry je to snimac polohy plynoveho pedalu. Nicmene proc tu polohu snima a co s tou namerenou hodnotou dela uz zapomneli napsat :(

Otazka 2: K cemu muze slouzit snimac polohy plynoveho pedalu?

[Editován dne 7/7/03 destiny]

1) chce to fakt lepsi fotku

2) snimac polohy plynoveho pedalu preda namerenou hodnotu ridici jednotce a ta podle toho vi kolik ma dat paliva - je to proste elektronickej plyn

BTW obrazek leticiho lvicka moc pekny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hele,je to normální kus nějakýho šrotu co ti tam vlítnul v zatáčce.Viděl jsem tě jak jezdíš,normální závodník,tak mě nic jinýho nenapadlo.Tak ten krám vytrhni a vyhod ho.No a uvidíš k že to tam bylo navíc,asi už neměli díly na tvoji výbavu tak ti to tam dali aby ti udělali radost.Kdyby si něco nevěděl tak se zase klído ozvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tendle snimac maji vsechny TDi, HDi a kdovi co jeste. Snima jak moc pridas plyn, jak rychle na ten pedal slapes a v zavislosti na tom urcuje davku paliva.Mely to i vsechny diesely se systemem Lucas EPIC. Takze i 406 2,1TD a 605 2,5 TD.

A kdyz neco na aute skousis, tak si nejdriv nastartuj motor a pak hned uvidis co se bude dit, az za to zase potahas.A neboj, blinkry blikat nebudou, ty se totiz aktivujou signalem od ABS tehdy, kdyz pocitac tve brzdeni vyhodnoti jako panicke.Panicke jako ze se bojis, ne ze si jako jeste s zadnou nic nemel.

A vy ostatni,nehulte uz tolik.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...