Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2O6?


Guest bimbo405

Recommended Posts

Zdravim odesla mi 4O5 tak premyslim o koupeni 206. Tak jsem se chtel poradit jakej motor a rok si vybrat abych se vesel do 130 000,hlavne neco co bude mit malou spotrebu. A na co si pri vyberu dat pozor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bimbo405

Tak uz jsem koupil 206 1.4 benzin rok 2000,jinak vsem dekuju za rady,az budu priste potrebovat poradit tak vim kam napsat ;)

Ahoj,v létě jsem koupil taky 206ku 1.4 benzin,rok výroby 2000.Na kolik Tě nakonec přišela a kolik má najeto?A výbava?Jestli máš čas,budu rád,když se trochu pochlubíš a rozepíšeš...:superJinak se měj a hodně kilometrů bez problémů:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bimbo405

Tak uz jsem koupil 206 1.4 benzin rok 2000,jinak vsem dekuju za rady,az budu priste potrebovat poradit tak vim kam napsat ;)

marlin ti poradil celkem přesně

Co se týká závad, tak žádné typické asi nejsou. Zadní náprava bude jednou vyžadovat repasi, ale to až za pár let (u naší 306 až po 10 letech).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám P206 1.4 xs rok výroby 2000 přes rok a nebyl s tim jedinej problém.

Zlobila kontrolka bočních airbagů (ale to se tady velice rychle vyřešilo - stačilo pročistit konektor pod sedlem)

1.4 jede na ten objem docela slušně - hlavně ve vyšších otáčkách (nad 3000).

Jinak bych řekl, že to je teď hodně rošířený auto, takže -> opraví to každej a náhradní díly sou za rozumný peníze (zadní díl výfuku za 2500,- třeba u Opel Astra r.v.99 to bylo za 3500,-)

Potřeba si zvyknout na šílené řazení a na tvrdší podvozek (kerej na našich silnicích docela trpí).

Jinak hodně šťastných kilometrů přeju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisla me na 139,nekdo tvrdi ze je to moc,ale z bazaru vzdycky vyjde draz.Ma nejeto 86 000 Na tu 1.4 je to fakt dost zivy,ale zatim ho setrim vic jak 110 jsem nejel. Akorat je fakt ze z ty 405tky je tam o neco min mista hlavne na zadnich sedackach ale tam sedet nebudu:). Hlavne jsem spokojenej se spotrebou ta me mile prekvapila,jeste jsem presne nemeril,ale je mnohem mensi nez na 405. Tak snad jsem neudelal chybu kdyz jsem si rikal ze budu verit značce a par let mi to auticko bez vetsich problemu vydrzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bimbo405

Prisla me na 139,nekdo tvrdi ze je to moc,ale z bazaru vzdycky vyjde draz.Ma nejeto 86 000 Na tu 1.4 je to fakt dost zivy,ale zatim ho setrim vic jak 110 jsem nejel. Akorat je fakt ze z ty 405tky je tam o neco min mista hlavne na zadnich sedackach ale tam sedet nebudu:). Hlavne jsem spokojenej se spotrebou ta me mile prekvapila,jeste jsem presne nemeril,ale je mnohem mensi nez na 405. Tak snad jsem neudelal chybu kdyz jsem si rikal ze budu verit značce a par let mi to auticko bez vetsich problemu vydrzi

To je dobrá cena na 206ku,dlouho se držely cenově nahoře a padá to postupně(taky po vyjetí 207ky). Já to svoje koupil lehce bouraný z Francie a po opravách mě přišlo na cca 155. Najeto měla 65 tis. Taky si pochvaluju,že je to docela živý autíčko. Místa je tam teda míň,to bez diskuzí,ale dá se. Nevím,jak seš velkej,ale zkoušel jsem si sednout dozadu a není to tak špatný. Kufr bych bral taky krapet větší,ale když něco převážím,sklopím sedačky a není problém.;)Trošku mi přijde,že asi největší problém bude časem možná řazení,ale uvidíme...

Tak at Ti dobře slouží, měj se:papa

Ještě k té ceně,taky záleží,co máš za výbavu atd.

[upravil dne 29/12/06 Zdeny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No - cena

Já mám třídvéřko v černý barvě s šíbrem,ABS,4airbagy,zrcádka v elektrice a vyšlo mě to před víc jak rokem na 130 tisíc (dovoz z němec). Je to rok 2000 a měl najeto kolem 80 tisíc.

Ty Vaše ceny se mi zdaj docela dost (to auto by mělo na hodnotě spíš strácet)

Hlavně ať to slouží. Mylsim, že P206ka s 1.4kou 8ventil není špatná volba (i co se nákladů na provoz týče)

Řazení je púroblém zezačátku. Chce to trochu cviku. Halvně se s tou šaltrpákou neprat. Ony tam ty rychlosti padaj vlastně samy. Jen to chce jemně a s citem. Po měsíci se to naučí každej. Zezačátku to byl ale horor. Taky se mi stávalo, že sem měl problém po nastartování zařadit spátečku. Stačí jen trochu prošlápnout plyn a pak jde zařadit lehce. Jak říkám, hlavně se s tím neprat - všechno de lehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

No - cena

Já mám třídvéřko v černý barvě s šíbrem,ABS,4airbagy,zrcádka v elektrice a vyšlo mě to před víc jak rokem na 130 tisíc (dovoz z němec). Je to rok 2000 a měl najeto kolem 80 tisíc.

Ty Vaše ceny se mi zdaj docela dost (to auto by mělo na hodnotě spíš strácet)

Hlavně ať to slouží. Mylsim, že P206ka s 1.4kou 8ventil není špatná volba (i co se nákladů na provoz týče)

Řazení je púroblém zezačátku. Chce to trochu cviku. Halvně se s tou šaltrpákou neprat. Ony tam ty rychlosti padaj vlastně samy. Jen to chce jemně a s citem. Po měsíci se to naučí každej. Zezačátku to byl ale horor. Taky se mi stávalo, že sem měl problém po nastartování zařadit spátečku. Stačí jen trochu prošlápnout plyn a pak jde zařadit lehce. Jak říkám, hlavně se s tím neprat - všechno de lehce.

K ceně:určitě taky hodně dělá výbava. Já mám ve výbavě ABS, 2x airbag, klimu,elektrický zrcátka i okna, elektrony,v ceně jsem si taky pořídil radio na MP3... A taky je to pětidvéř,což to trošku zvedá. Třídvéřáky jsou samo levnější.(a najeto 65tis.)

Měls prostě kliku na dobrej kup.:super Ale je fakt,že se ojetý 206ky držely cenově hodně vysoko. Ted když koukám na ceny,tak se divím. A to jsem to koupil někdy v červnu dovoz z Francie...:myslim

No a k řazení máš naprostou pravdu. Kvalty tam v podstatě skáčou samy,ale se zpátečkou to byl taky boj. I ted ji někdy zařadím a cítím,že to nedosedlo,tak prošlápnu lehce plyn a jde tam. Trošku mi to přijde občas takový hrubší,ale rozhodně na ni netlačit!;) Ale předtím jsem jezdil se starým Golfem,takže pro mě to byl obrovský skok dopředu!

A spotřeba je taky únosná,takže máme fajn krásný auta:potlesk

Mějte se a at Vám to šlape:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...