Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poradte ohladom 406 coupe


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: @re

Zdravím, zkuste pročíst téma:

http://www.peugeot-club.com/topic/16517-peugeot-406-coupe/

nebo napište \"MPavel\" zprávu... Rád poradí...

Já mám třílitr... kupte raději třílitr ;)

mile rad by som 3,0 ale ma vacsi vykon a na slovensku sa nedostanem do normalnej poistky.u nas je to uz najvacsia mozna poistka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Že by další kupátko....? :papa

kdo ví ;)

právě jsem se vrátil z města.. jedu si v klidečku po rudné těch 120km/h a najednou na mně někdo zběsile bliká... přidám... jedu 210 , a on porad za mnou :D uhnu mu, jedem 230 a ono to porsche :D u 240 jsme se sklidnili (já víc už nemohl) a jeli poklidně 120 :D

Proč to tu píšu??? ABYSTE SI KOUPILI TŘÍLITR.... do takového auta se dvoulitr nehodí ;)

[upravil dne 23/12/2006 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

ale i tak..ja kdyz uz tam jedu 140 tak je me to kapanek blby..precejenom

jj přiznávám... Je to prasárna tolik jezdit... To je nevýhoda třílitru... ono tě to tak vyzývá... Hold máš pokušení každou jízdu :D nejezdívám tam pořád... minimálně... mám se rád a nechci se zabít a ani nikoho jiného ;) Těším se na léto až vyrazím někde na volnou plochu a otestím co kačka dokáže ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

mám se rád a někoho prudit či vyzývat ,horší kdyby tě předjeli zastavili a řekli my jsme nová KOBRA zaparkujte si sepíšeme a máš po papíchech i s pořádnou pokutou.Nikdy nevíš kdo je za tebou kor když policie dostane autíka v civilních barvách:papa

[upravil dne 23.12.2006 komisar]

to teda... to by byla sprcha :D

nechci se obhajovat, já jen že je mnohem nebezpečnější, když nějaký magor ti vjede do protisměru když předjíždí , anebo když ti nedá přednost... taky mně rozčilujou lidi, kteří jedou v levém pruhu 60 kde je 90 a jeste telefonuji... TI JSOU PODLE MNE MNOHEM NEBEZPEČNĚJŠÍ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

jj..znameho chytli na dalnici ostrava/brno...jel 208 namerenych, predjeli ho v mondeu ST, zastavili, zabavili ridicak na miste, a pokuta 10k..coz je jeste docela malo penez na tu rychlost

mně by asi jeblo...njn, předpisy se dodržovat musí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...