Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

306 někdy stávkuje při startu


navpoint

Recommended Posts

zdravim, mám trochu problém s mojí 306. Občas (cca 2x - 3x týdně) se stane, že z ničeho nic nechce chytit. startér pracuje, ale motor ne a ne chytnout. Obvykle startuje zcela v pohodě, nevadí mu horko ani zima. Ale občas si takhle zablbne, a třeba 5 minut to fakt nenastartuju, i kdybych ten kliček v tom zamku držel pul hodiny v kuse. A potom najednou zas v pohodě chytne. Svíčky a filtry mám vyměněné. nevěděl by někdo, kde by mohla být závada? pozn. palivové čerpadlo si zahučí jako obvykle i před nepovedeným startem, takže tam bych problém asi neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi co mas za motor. Ja mam turbodiesel a delal mi to stejny. Takze po vymene zhavicich svicek to bylo porad to stejne, bohuzel nakonec se to ukazalo jako nizky tlaky ve valcich a musel jsem to nechat prekrouzkovat a udelat vybrus, ted je to jako novy. Zkus vycistit vstriky,zmerit zhavicky a vymenit palivovej filtr, nebo treba nalejt nejaky aditivum na procisteni systemu. Pokud mas spravne serizene cerpadlo a ventily tak uz me nenapada nic jineho nez nechat zmerit tlaky a pokud budou u turbodieslu nizsi nez 20 je zralej na generalku. U benzinu jsou tlaky nizsi ale nevim kolik.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

opet vytahuju toto tema, protoze uz me to stve. porad se mi obcas stava, ze auto proste ne a ne naskocit. Motoru znalejsi znami mi poradili, ze by to mohly delat zakarbonovane svicky. Ze to pry dela na kratke vzdalenosti. Je pravda, ze kratke vzdalenosti jezdim vetsinou. Zkusil jsem tedy vyndat svicky a ocistit je a chvili to dalo pokoj, ale cca po dvou tydnech to zaclo nanovo. Nemel by nekdo nejaky osvedceny tip jak na to? uz jsem celkem zoufaly

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...