Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvýšení výkonu pomocí svodů na HDI


powertiger

Recommended Posts

P.S.: Mohli jsme si vsichni koupit BMW, ale my jsme rekli ne! Kdyz auto, tak peugeot! A to pro vechny! :D

Před koupí 205 jsem skutečně uvažoval o koupi BMW 324TD, protože já naftu zatím můžu, ale 205 zvítězila a následně jsem se do ní zamiloval. 205 je můj druhý Pažout, před tím jsem měl 405SRDT a ještě před lety BMW 316 tuším E28. a před ním a po něm další auta, včetně služebních a taky nákladních. Ta TATRA 148 to bylo povoženíčko. K názorům toho :myslimpověřfichtela se vyjadřovat nebudu:aut , ale chlapec? či holčička? je asi hodně vzdělaný, nebo se možná narodil v zábradlí kina a všude byl a všechno viděl a to dvakrát. Ti, kteří pochopili mou legraci a třeba si i v pokecu přečetli úpravu počítačového HDD se jistě zasmáli, tak ti tolerantní nechť diskutují dále je velmi zajímavé si přečíst jejich názory.

2 rimmer: dík za zastání.

Jo a s tím Silným větrem nebo rychlou hnačkou- to je snad správný překlad toho jeho jména, není liž pravda?(ptal jsem se anglicky mluvících lidí, má angličtina na to nestačí:D)se rád potkám, uvidíme kdo je lepčí, třeba on? :myslim:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a s tím Silným větrem nebo rychlou hnačkou- to je snad správný překlad toho jeho jména, není liž pravda?(ptal jsem se anglicky mluvících lidí, má angličtina na to nestačí:D)se rád potkám, uvidíme kdo je lepčí, třeba on? :myslim:myslim:papa No on to spíš bude Silnej Tygr (powertiger), a možná jak si dal tu přezdívku tak začal bejt hooodně silnej a proto útočí na ostatní:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to psal tak jsem se na to jméno nedíval, myslel jsem si poverfighter. A to se ten tygřík se silou :Dcpe mezi LVY?:D:myslim:papa:papa

Na rozdíl od něj tady mám uvedeny údaje kterýma se chlubím, jako je 205 i tel číslo a funkční.

A ještě k rimmerově příspěvku: ty to asi nevíš ale na dvoře mi stojí dva maluchy, jeden bude normálně jezdící a z druhého si udělám kabrio pro zábavu.:papa:papa

[upravil dne 23/12/06 lexa]

[upravil dne 23/12/06 lexa]

[upravil dne 23/12/06 lexa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak kompresory? nerozumím otázce, nebo možná jo, jsou to kompresory z hospody(původně jsem myslel vysavač, ale ten má jiný zvuk. Samozřejmě jsou kompletní, po opravě by měly jezdit, jeden jezdí hned, ale je převodovka v háji, nejde řadit 3, ale jinak plně pojízdné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

on asi myslel jako kompresor ala mercedes, cili tlakovac vzduchu pro vetsi plnici tlak, neco jako maluch privatsprint sestistovka vyhnana na cca 100koni...udelal tam vsecky ostatni \"nadupane auta\" :)

Myslel jsem motory:D:D:D:D To jsou kompresory už jen podle zvuku:D:D A toho nadupanýho malucha mám někde mezi videjkama ještě z doby kdy jsem si je vypaloval a to teda byl FOFRMaluch

TADY je to video:D:D

[upravil dne 23/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: powertiger

Hmmm docela jste mě znechutil Vy paka.Asi si místo 206ky koupim radči BMW 325 a ukážu vám záda a hlavně těm vašejm rachotinám.No jo BMW má pěknej 192 :rokerkoní v sérii a né nějakejch 120 vyhnanejch jen čipem po kterejch motor nic nevydrží.**** of těm co se chovaj jak kreténi:super

Tak až ho budeš mít to úúúúúúúúúúúúžasný BMW 325, tak se ozvy. Rád zarezervuju letiště a můžem si to porovnat, bereš????? Ale asi se budeš hodně divit. Postavím se vedle tebe se sériovou 405 bez jakýchkoliv úprav :P. Nikdy bych to tady takhle tady nikomu nenabízel, ale tvůj slovník mění moje zásady. Ty tvoje nesmyslný nadávky a hodnocení lidí tady podle toho, co má za auto si můžeš dělat v BMW klubu. Tady to raděj nezkoušej. Ten pán, kterýho tituluješ jako kreténa, tak toho znám osobně, a že by nevěděl o čem mluví si nemyslím. Jinak ti přeju hodně štěstí v novém roce a ať tě někdo naučí jak se chovat na diskusním fóru. :papa

[upravil dne 2/1/07 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No voe(powertiger) T 16 má v základu 210 nadupanejch lvíků:D,a to je pak letadlo!A vůbec asi ti nic neřikají serie T16 vid? Takova 205 T16...a vůbec model 205 je fenomén!nejsem a ani nechci byt nejaky zavodník,ale serie 405 MI 16 a T 16 jsou proste cool žihadla!A to mi nikdo,nikdy nevymluví....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pán, kterýho tituluješ jako kreténa, tak toho znám osobně, a že by nevěděl o čem mluví si nemyslím. Jinak ti přeju hodně štěstí v novém roce a ať tě někdo naučí jak se chovat na diskusním fóru. :papa

[upravil dne 2/1/07 Autoškolič Dodo]

Tak ještě jednou dík za zastání, ale ten pán?:D:D, to jsem nevěděl, že už jsem tak starý. Myslím, že ty blbosti, které hodlám zrealizovat by nám ti mladí mohli závidět. Doufám, že se k nim dostanu a někdy se předvedu.:myslim:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: powertiger

Hmmm docela jste mě znechutil Vy paka.Asi si místo 206ky koupim radči BMW 325 a ukážu vám záda a hlavně těm vašejm rachotinám.No jo BMW má pěknej 192 :rokerkoní v sérii a né nějakejch 120 vyhnanejch jen čipem po kterejch motor nic nevydrží.**** of těm co se chovaj jak kreténi:super

Tak až ho budeš mít to úúúúúúúúúúúúžasný BMW 325, tak se ozvy. Rád zarezervuju letiště a můžem si to porovnat, bereš????? Ale asi se budeš hodně divit. Postavím se vedle tebe se sériovou 405 bez jakýchkoliv úprav :P. Nikdy bych to tady takhle tady nikomu nenabízel, ale tvůj slovník mění moje zásady. Ty tvoje nesmyslný nadávky a hodnocení lidí tady podle toho, co má za auto si můžeš dělat v BMW klubu. Tady to raděj nezkoušej. Ten pán, kterýho tituluješ jako kreténa, tak toho znám osobně, a že by nevěděl o čem mluví si nemyslím. Jinak ti přeju hodně štěstí v novém roce a ať tě někdo naučí jak se chovat na diskusním fóru. :papa

[upravil dne 2/1/07 Autoškolič Dodo]

lol dodo..tohle bys prece neudelal..takhle verejne pokorit majitele BMW..dyt to sou preci PANI machri... :potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

To zas musím uvést na správnou míru, že BMW sou velice kvalitně zpracovaný auta s výbornýma motorama.

O 170kW 3.0i si může Pgt nechat jen zdát, bohužel.

A znám několik lidí co BMW mají a nemachrovaní nejsou (i M3 z 2003).

To asi proto, že se Peugeot věnoval spíš dvoulitrům.

Ono s třílitrama se běžně nezávodí. 170kW 3.0 V6 od Peugeotu skutečně nemá, ale stejně tak si může nechat zdát spoustu majitelů dvoulitrových BMW o spotřebě Peugeotů.

BMW motory umí to je pravda, ale taky je pravda, že do nedávna bojovali s tím, aby jejich TD motory neumírali na plochý nohy a ruplou hlavu. Taky moc době vědi, proč s PSA spolupracují na menším obsahu pro své menší modely.

S BMW se jezdí dobře a jsou to kvalitní auta, to tu snad nikdo ani popírat nechce, jenže řidiči to IQ nepřidává.

Taky je potřeba si uvědomit, že už přední azadení náhon je takový rozdíl, že srovnáváme hrušky s jabkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...