Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zabuchnuty kufor


Peter123

Recommended Posts

Já něco podobnýho řešil u 106ky. S tím rozdílem že klíčem přestalo jít otáčet. Musel jsem odkopit zadní sedačky a vyšroubovat ten protikus co je přimontovaný do kastle a zacvakává se do něj zámek na dveřích. Potom jsem už dveře otevřel dostal se k zámku na dveřích a vymontoval jsem ho. Musel se vyměnit celý, byla to závada asi přímo v zámku, ale už jsem to dál nezjišťoval. Ale u tebe to může být tím jak jsi s těma vratam hodně bouchnul, že se tam něco ulomilo, protože třeba u tý 106ky je celej ten bazmek, který odemyká/zamyká západku z plastu. Takže asi podobný postup jako jsem postupoval já, aby jsi zjistil co se stalo. Jinak kdyby jsi měnil celý ten mechanizmus tak zkus třeba něco přes inzerát z annonce z nějaký bouračky, já sehnal celý zámek i sklíčem a tím plastovým mechanizmem za pár stovek, v peugeotu za to chtěli cca 2700,-

[upravil dne 19/12/2006 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se do kufru u 306 sedana taky dostával zadem ,jelikož jsem nemoh otočit klíčem a otevřít - rozdělal jsem zámek - a z vrakáče dones jiný a vyměnil , též jsem nepátral po tom co mu bylo , dodnes leží v garáži - ještě nebyl čas ce na něj mrknout ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...