Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jste na tom s dárkama ?


raspa

Jak jste na tom s dárkama ?  

  1. 1. Jak jste na tom s dárkama ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Marcel505

Vždy si říkám, jak to nakoupím hodně dopředu, jenže pak je to vždy poslední dva týdny před Vánoci - tahle možnost chybí...

No já si vždycky říkám to samý ale nekonec nakupuju taky až kolem 23. :myslim

[upravil dne 19/12/06 Poldík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,já se snažím něco málo koupit dopředu,ale z nějakýho nevysvětlitelnýho důvodu(že by UFO?):aut:D mi to moc nevychází...Např.ted mám jen jednu věc a protože mám před svátky hodně práce,jedinej volnej den budu mít v pátek 22.12.,takže to v obchodech bude desný maso:oSnad mě neušlapou až budu kupovat ty zbytky:mrk:PMějte se a nenechte se ničím rozhodit:papa

to Tommy306:seš odvahář,já bych se z čekání a doufání,že to dojde včas asi zvencl:aut:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Aluška

Dárečky začínám kupovat začátkem prosince, takže dneska už mám skoro vše, kromě ještě jednoho dárečku a ten nemám ani vymyšlený, takže bych asi měla začít přemýšlet :D, já fakt nevím....:myslim a ani to sem nemůžu z jistých důvodů napsat :D :D .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Kup mu klikovou hřídel :D

A k čemu je to dobré???? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Aluška

Dárečky začínám kupovat začátkem prosince, takže dneska už mám skoro vše, kromě ještě jednoho dárečku a ten nemám ani vymyšlený, takže bych asi měla začít přemýšlet :D, já fakt nevím....:myslim a ani to sem nemůžu z jistých důvodů napsat :D :D .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Kup mu klikovou hřídel :D

A k čemu je to dobré???? :myslim

to je takova nedulezita vecicka v motoru, trosku zalomena, a ani vlastne nevim k cemu tam je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Aluška

Dárečky začínám kupovat začátkem prosince, takže dneska už mám skoro vše, kromě ještě jednoho dárečku a ten nemám ani vymyšlený, takže bych asi měla začít přemýšlet :D, já fakt nevím....:myslim a ani to sem nemůžu z jistých důvodů napsat :D :D .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Kup mu klikovou hřídel :D

A k čemu je to dobré???? :myslim

to je takova nedulezita vecicka v motoru, trosku zalomena, a ani vlastne nevim k cemu tam je :D

Takže mi to nikdo nevysvětlí, na co je to dobré?? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noooo wikipedie si o tom mysli asi tolik:

Kliková hřídel je technická součástka zařízení, která slouží na přeměnu přímočarého vratného pohybu na rotační a naopak. Je to základní součast většiny pístových motorů.

Je složena z krátkých, valcových čepů, navzájem pevně spojených rameny. Čepy, které jsou umístěny v oso otáčení hřídele se nazývají klikové, čepy, které jsou vůči této ose vyoseny se nazývají ojniční. Na ojniční čepy se nasazuje ojnice, proto ten název.

Přesazení čepů můžou být realizovany v jedné rovině, při plochém klikovém hřídeli nebo ve vícerých rovinách při prostorovém klikovém hřídeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že Vánoce jsou pro mě spojeny již několik let s hrozným fofrem, zmatkem apod., ale zase zpětně též i přiměřenou odměnou za to, že jsem ochoten se s hromadami knih v náručí prodírat davy dárekschánějících lidí. Odměna však přichází tak 22.12., kdy mi to vánoční šílenství končí a proto DÁRKY ZÁSADNĚ NAKUPUJU V TESCU 24.12. DOPOLEDNE (všude je celkem klid, co chci, to seženu a nejsem zbytečně rozptylován příliš mnoha druhy zboží jednoho sortimentu - prostě něco zajímavýho vidím, přiřadím k onomu zboží správný xicht z mé soukromé databáze a celou tuto operaci zakončím vytažením příslušného obnosu z peněženky. Po zakoupení dárků pro veškerý sortiment xichtů z databáze se mohu odebrat k užívání vánoční pohody, a to plnými doušky!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

noooo wikipedie si o tom mysli asi tolik:

Kliková hřídel je technická součástka zařízení, která slouží na přeměnu přímočarého vratného pohybu na rotační a naopak. Je to základní součast většiny pístových motorů.

Je složena z krátkých, valcových čepů, navzájem pevně spojených rameny. Čepy, které jsou umístěny v oso otáčení hřídele se nazývají klikové, čepy, které jsou vůči této ose vyoseny se nazývají ojniční. Na ojniční čepy se nasazuje ojnice, proto ten název.

Přesazení čepů můžou být realizovany v jedné rovině, při plochém klikovém hřídeli nebo ve vícerých rovinách při prostorovém klikovém hřídeli.

No tě pic :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: aka

noooo wikipedie si o tom mysli asi tolik:

Kliková hřídel je technická součástka zařízení, která slouží na přeměnu přímočarého vratného pohybu na rotační a naopak. Je to základní součast většiny pístových motorů.

Je složena z krátkých, valcových čepů, navzájem pevně spojených rameny. Čepy, které jsou umístěny v oso otáčení hřídele se nazývají klikové, čepy, které jsou vůči této ose vyoseny se nazývají ojniční. Na ojniční čepy se nasazuje ojnice, proto ten název.

Přesazení čepů můžou být realizovany v jedné rovině, při plochém klikovém hřídeli nebo ve vícerých rovinách při prostorovém klikovém hřídeli.

No tě pic :D :D .

no a musim k vanocum dam autu servis prave tuhlenty soucastky :nevim:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...