Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

digi hodiny GTI - opraveno


zoby

Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

Ahoj Martine, jen jsem se chtěl zeptat, jak jsi vyřešil zavaření kufru? Odskokem? Už jsem ho zavařil taky, kámoš říkal, že můžu dát i lanko, ale přijde mi to trochu jako kdybych z toho delal Felicii......:D Dík. S pozdravem Jarda (bílá 205 1,9D)

zdar, někde mám napsaný návod ve wordu, už jsem to jednomu klukovi popisoval. večer neb zítra ti to pošlu.

možná to hodím i na klub...

použil jsem na to origo motorek od centrálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: luxus

vymenit kondenzator a vycistit ty vodici gumicky a kontakty pod nima lihem,nesmi se mooooc utahovat aby se neprohnula desticka.....uz sem opravil asi patery....urcite si poradite...kdyz ne poradim ja :super

jo a kdyz nejde tlacitko,pomuze nejakej starej ovladac od tv,vyriznete ten prouzek co se dotyka desky a vymenite ho za ten v hodinach...je to hodinarska prace :mrk

[upravil dne 18.1.2007 luxus]

A nemáš nějaký nepoškozený přední plast těch hodin?

Mě totiž tam nedrží ty tlačítka, páč je ten plast uvnitř olámaný...

Viz můj příspěvěk

[upravil dne 19/1/2007 Marcel505]

ja se podivam,bral jsem dily myslim z citroena Bx,tech se vsude vali,tam to davali v zakladu:-)ale nejsem si jistej ,dam ti vedet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: luxus

ja se podivam,bral jsem dily myslim z citroena Bx,tech se vsude vali,tam to davali v zakladu:-)ale nejsem si jistej ,dam ti vedet...

Prosím podívej se. Stačí mi prostě ten plast (\"obal\"), hodiny mi jdou. Že tam nebudou držet šroubky nevadí, ale aby tam drželi ty čudlíky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...