Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Filtr


jansali

Recommended Posts

Mám P405 a když zapnu ventilátor ofukování oken tak na mě vyletí spousta různého bordelu hlavně semínka z různých stromů a podobně. Chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký filtr který by to nějak zachytával aby to nelétalo po celém autě? Pokud jo, tak kde ho mám hledat. Snyžím se čistit motorový prostor tak 1x za týdně ale ty potvory se tam dostanou stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

To je starý problém u 405. Já osobně (MI16)jsem odděl kryt nad ventilátorem, koupil kus sklolaminátové sí?oviny s oky cca 3 mm, překryl nasávací otvor větrání a kryt našrouboval zpět. Sí?ovina se pěkně napne a hlavně brání napadání toho bordelu do ventilace. Potom stačí jednou za čas sesbírat to svinstvo ze sí?ky. Už to mám rok a je to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mal som obdobny problem a kedze som parkoval pod javorom, mal som na jesen plnu vzduchotechniku "nosacikov". Vyriesil som to tak, ze som odmontoval ( sorry za nepresne technicke vyjadrovanie ) cierny plastovy kryt nasavania, na otvor som natiahol silonovu pancusku ( jedna vrstva ) a kryt som opat zalozil. Nema to takmer ziaden utlm nasavania ( na co som bol upozorneny pri zalozeni originalneho filtru ).

S pozdravom

Griffin on P_405_GRI_break

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...