Jump to content
Sign in to follow this  
jansali

Filtr

Recommended Posts

Mám P405 a když zapnu ventilátor ofukování oken tak na mě vyletí spousta různého bordelu hlavně semínka z různých stromů a podobně. Chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký filtr který by to nějak zachytával aby to nelétalo po celém autě? Pokud jo, tak kde ho mám hledat. Snyžím se čistit motorový prostor tak 1x za týdně ale ty potvory se tam dostanou stejně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je starý problém u 405. Já osobně (MI16)jsem odděl kryt nad ventilátorem, koupil kus sklolaminátové sí?oviny s oky cca 3 mm, překryl nasávací otvor větrání a kryt našrouboval zpět. Sí?ovina se pěkně napne a hlavně brání napadání toho bordelu do ventilace. Potom stačí jednou za čas sesbírat to svinstvo ze sí?ky. Už to mám rok a je to v pohodě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim,

mal som obdobny problem a kedze som parkoval pod javorom, mal som na jesen plnu vzduchotechniku "nosacikov". Vyriesil som to tak, ze som odmontoval ( sorry za nepresne technicke vyjadrovanie ) cierny plastovy kryt nasavania, na otvor som natiahol silonovu pancusku ( jedna vrstva ) a kryt som opat zalozil. Nema to takmer ziaden utlm nasavania ( na co som bol upozorneny pri zalozeni originalneho filtru ).

S pozdravom

Griffin on P_405_GRI_break

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×