Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte....kryty světel-už vyřešeno, jen už se plácaj blbosti


Hhonza

Recommended Posts

Prosím o radu, co použít k lepení na světla. Jde o to, že si na přední světla chci nalepit jeden doplněk (kryt světla od Mattigu) ale nevím jaký zvolit lepicí prostředek. Kryt je z plastu a pokud se dobře domnívám, tak světla jsou taky z klasickýho plastu, že jo? Nebo ne? Uvažoval jsem o použití Chemoprénu ale nevím jestli se na to nehodí něco lepšího.... Díky za radu a :papa

[upravil dne 17/12/06 Hhonza]

[upravil dne 20/12/06 Hhonza]

[upravil dne 2/1/07 Hhonza]

[upravil dne 3/1/07 Hhonza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fabii jsem přední lepil páskou - byla tam originál a zadní jsem lepil silikonem a drží. Větší problém mám, že mi na tom nechce držet barva - originál škoda. asi to nesmím umývat vafkou...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tuningovým shopu mi byo doporučeno silikonem a v obchodě s autodoplňky zase páska....tak to zkusím tou páskou, když to nebude vono, tak ta půjde sundat aniž by to zanechalo nějakou škodu na světle nebo doplňku.

A doporučujou při lepení teplo a jelikož do jara čekat nechci a moje garáž vyhřívaná není, tudíž pojedu to nalepit asi do Olympie-tam jsem byl včera a v garážích mají 13 stupňů a když přitom bude světlo rozehřátý od svícení cestou, tak to bude snad stačit. Jen se bojím že tý pásky mám málo.....budu muset přikoupit.

Pak dám vědět jak to dopadlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto platí pro uživatele: Hhonza

1. Komerční inzerce je možná pouze se souhlasem vedení Peugeot-Clubu, pro soukromou slouží sekce Bazar.

2. Než položíte dotaz, zkuste použít Hledání.

3. Své dotazy pište do příslušných sekcí, nepokládejte stejný dotaz ve více sekcích. Stejně tak neměňte téma dotazu. Pokud se chcete zeptat na něco zcela jiného, založte nový dotaz.

4. Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis \"pomoc\" toho nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji.

5. Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme Pokec.

6. Dodržujte zásady přiměřeně slušného chování. Obecně je toto fórum spíše pohodové a věcné, a mělo by tomu tak být i nadále. Zejména nevhodné jsou příspěvky urážlivé, nevkusné či protizákonné.

7. Pokud svůj problém vyřešíte, napište do příspěvku, jakým způsobem jste jej vyřešili, pomůžete tím ostatním se stejným problémem.

V případě nedodržování těchto pravidel se vystavujete riziku smazání příspěvku, který je proti pravidlům. Při zvláště hrubém či opakovaném porušování pravidel může být Váš uživatelský účet zablokován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirkap: Asi tuším co jsi mi chtěl řící, ale na druhou stranu téma příspěvku pojmenovat: \"Prosím o radu jak mám nalepit kryt na světla\" je docela dlouhé, nemyslíš?

Pro všechny....tak jsem to nalepil, včera to nějak drželo, tak uvidím jak to drží dnes. Jen se mistala jedna nemilá věc a čuměl jsem jak péro z gauče-radili mi abych místo důkladně odmastil a tak když jsem odmastil světla benzínem (což dělám vždy a každý to také doporučuje) tak mi světlo popraskalo.....to je ten plast ze kterýho je světlo náchylný na benzín?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

ty brďo, jak popraskalo ? Předpokládám že jen povrchově, nebo se snad ty praskliny šíří i mimo přelepene - odmaštěné místo ?:o

Asi to budou jen takovéty povrchové praskliny, nejsou velký ale je jich tam mraky....no jsou všude tam, kde jsem to očišťoval a jelikož při očišťování tím hadrem přejedeš prakticky přes půlku světel, tak se prasklinky pod kryty neschovaly a jsou vidět. Pokusím to vycvaknout a přidám foto jestli se povede. Ale každýmu komu jsem to říkal tak na mě čuměl jak tele na nový vrata.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

zákazu se nebojím....sám sobě si to přece zakazovat nebudu :D nad oboustranou páskou jsem také přemýšlel ale bojím se zda vydrží povětrnostní podmínky - zima, déšť, sníh, vedro.....

ty sobe si to zakazovat nemusis, ale az pojedes na STK tak te s tim vyrazi nebo ti to rovnou strhnou tam, az pak od chemoprenu budes mit rozleptane kryty svetel, bude to jednak pekny hnus a vyhodi te s tim znova, protoze budes mit poskozenou cinnou plochu svetlometu. Nejednodussi je ty mracitka hodit nekam, popr. kdyz to tam mermomoci musis mit a hodlas sponzorovat policii CR tak si to prilep oboustrannou lepici paskou

Heh, ted koukam ze muj prispevek uz je trochu :xvul, mno a jak ctu, potrestal ses sam, s popraskanyma parabolama te na STK taky vyhodi, tak preju at sezenes nekde na vrakaci nejaky novy svetla co nejlevneji

[upravil dne 20/12/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Hhonza

zákazu se nebojím....sám sobě si to přece zakazovat nebudu :D nad oboustranou páskou jsem také přemýšlel ale bojím se zda vydrží povětrnostní podmínky - zima, déšť, sníh, vedro.....

ty sobe si to zakazovat nemusis, ale az pojedes na STK tak te s tim vyrazi nebo ti to rovnou strhnou tam, az pak od chemoprenu budes mit rozleptane kryty svetel, bude to jednak pekny hnus a vyhodi te s tim znova, protoze budes mit poskozenou cinnou plochu svetlometu. Nejednodussi je ty mracitka hodit nekam, popr. kdyz to tam mermomoci musis mit a hodlas sponzorovat policii CR tak si to prilep oboustrannou lepici paskou

Heh, ted koukam ze muj prispevek uz je trochu :xvul, mno a jak ctu, potrestal ses sam, s popraskanyma parabolama te na STK taky vyhodi, tak preju at sezenes nekde na vrakaci nejaky novy svetla co nejlevneji

[upravil dne 20/12/06 Ferry]

Koukám že pán je nejchytřejší a asi velký odpůrce úprav na vozidle....

Co se týče STK tak z ní máš možná výtr ty, ne já. Sponzorovat Policii ČR nebudu, už to nedělám několik let a dlouho nebudu, tomu věř.

A když nevíš jak jsopu popraskaný, tak nemel o tom, že mě vyhodí z STK, kdyby jsis pořádně přečetl můj příspěvek tak jsem psal, že jsou to jen takové ty povrchní prasklinky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Vždyť se i v manuálu píše, že na přední světla se nemají používat žádné chemikálie tjz. i benzin, že to nesvědčí krytu světel.:myslim:myslim:myslim:(:D:D:D:bojim:bojim:bojim:bojim

Tak to jsem tedy nečetl :bojim Ale odmašťovat benzínem je běžná věc, dělal jsem to už na spoustě aut a na spoustě materiálů, tudíž mě tedy nenapadlo, že zrovna světlům u 307 to musí vadit :myslim Oni jsou to jen povrchní prasklinky, nějak čas mě to bude srát, ale pak to vezmu jako samozřejmost, vyrovnám se s tím a bude to fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...