Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kto by kupil znovu peugeot?


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Peta

Ja si myslim, ze moje pristi auto bude Nissan, Volvo nebo Subaru. Ale kdo vi...

velmi dobre myslienky.uvazujem nad primerou,mozno volvo s80 alebo laguna grand tour.subaru ma laka ale sportovy duch sa da kupit len za dost penazi a to sa mi vidi zbtocne.este uvazujem nad audi a6,hoci svojou cenou je niekde inde.neviem.kazde auto ma svoje chyby a pri kazdom type mozeme narazit na nevydareny kus.peugeot ma trochu sklamal svojou elektrikou.niekto tu raz pisal,ze sa mu uz nechce stale nieco riesit.nemyslim tym zavazne chyby ale aj malickosti a tych mam poslednu dobu vyse hlavy,ma vedeli dost napalit.aj preto sa dam asi do ruk inej automobilky.

To máš jako pocit,ž e s Lagunou nebudeš nic řešit ? Nebo snad s S80 ? ne vážně... mě je do toho ouby, ale na KAŽDYM staršim a většině novejch autech budeš pořád něco řešit a nezáleží na značce.

Samozřejmě jsou auta, která se sypou programově.. např FOBIA , LOGAN ... a jsou auta, na kterých se sype specifická věc.. 307,Laguna,S80... toho nejsou ušetřeny ani vozy renomovaných zanček... a tou je i Peugeot :D

Ne vážně, tohle jsou kraviny, i s BMW jsou starosti, i s Volvem.. záleží jen na kvalitě servisů, ceně dílů a u starších aut třeba i na kvalitě diskusního fora..

Chceš co nejmíň starostí? Kup si novou Mazdu.

To já raději i trochu starostí, když nedám do auta skoro mega. A taky raději toho peugeota, než pašíka, co odchází uplně stejně, akorát je ještě hnusnej.

Vím třeba o 6ti lidech co mají A8 a 1 .. slovy jeden s ní nemá po dvou letech žádné potíže. (mluvím o novejch A8) Koupí, pojezdí dva roky a prodá, protože pak se to začne sypat.

Neznamená to, že problémy jiných tut neexistují, protože o nich nevíte a nemluvíte o nich.

Poznáte zač je toho proč, až když koupíte.

Já bych tedy koupil Peugeot znovu... proč ne.. i když přemýšlím, kterej, na mě je to nějaký slabý :D

KAždej model má svoje a já tedy pokukuju po 3.0 406 Coupe.. ne, rok výroby mě nezajímá.. jen stav.

Plne stebou súhlasím. Trebars mám známeho ktorý je dosť prachatý...kúpil si Audinu za niekolko milionov a ked snov išiel prvym snehom trocha stupil na brzdy lenže ABS si vybralo dovolenku napalil to do stlpa a ABG ani nehlo.Dal to reklamovať vymeneili mu cele auto nakoniec ich boli 3 neskôr vrátenie peňazí a teraz jazdí na Mercedese a nadáva ako pohan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem četl o pojištovně, která pojistí veškerý poruchy na autě.

Cena se odvíjí od najetých km a auto musí mít origo servisku.

Vlastník platí 10% spoluúčast kvůli podvodům.

Max cena opravy je 100tis. bez DPH.

Zhruba ceny: (co si vzpomínám)

najeto do 100tis - 160000kč/24 měs

najeto do 150tis - 20000kč/24 měs

do 180tis - cca 28000/24m

Bylo tam i míň měsíců ale to si nevzpomínám.

Pojistka kryje všechno od tlačítek na stahování oken, po čerpadla, vnitřní části motoru atd., nad 180tis. pouze motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si vybrala 406 HDi aspoň rok 2003 a kdyby byly penízky tak 407 SW taky nějakého ropáka :) . Kromě peugeotů se mi snad líbí akorát mazda 6, o které ale nevím jinak vůbec nic a pak ještě možná honda civic UFO, ale to je zase už moc malé :myslim . Takže jedině PEUGEOT !! :super

[upravil dne 18/12/06 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše druhé auto je Chrysler Voyager 2.5TD r.v 1998 198000 KM max spokejenost.S autem sme najeli Něco kolem 40000km a měnili sme akorat brzdoví desky, jinak nic.To vše v komfortní vybavě.Takže další auti bude opět amerika nebo Peugeot 807.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Sem četl o pojištovně, která pojistí veškerý poruchy na autě.

Cena se odvíjí od najetých km a auto musí mít origo servisku.

Vlastník platí 10% spoluúčast kvůli podvodům.

Max cena opravy je 100tis. bez DPH.

Zhruba ceny: (co si vzpomínám)

najeto do 100tis - 160000kč/24 měs

najeto do 150tis - 20000kč/24 měs

do 180tis - cca 28000/24m

Bylo tam i míň měsíců ale to si nevzpomínám.

Pojistka kryje všechno od tlačítek na stahování oken, po čerpadla, vnitřní části motoru atd., nad 180tis. pouze motor.

nepribyla Ti tam nula u te prvni polozky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Fusion

Sem četl o pojištovně, která pojistí veškerý poruchy na autě.

Cena se odvíjí od najetých km a auto musí mít origo servisku.

Vlastník platí 10% spoluúčast kvůli podvodům.

Max cena opravy je 100tis. bez DPH.

Zhruba ceny: (co si vzpomínám)

najeto do 100tis - 160000kč/24 měs

najeto do 150tis - 20000kč/24 měs

do 180tis - cca 28000/24m

Bylo tam i míň měsíců ale to si nevzpomínám.

Pojistka kryje všechno od tlačítek na stahování oken, po čerpadla, vnitřní části motoru atd., nad 180tis. pouze motor.

nepribyla Ti tam nula u te prvni polozky? :)

Jojo :) To by tam muselo byt pojištění aji proti lidské blbosti :D

Jo, 406 coupéčko bych taky bral, ale už sem se zaláskoval :D

ds1233_0606300935.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...