Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kto by kupil znovu peugeot?


jozefsv

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, jak rychle vozy ztrácí ceny, kradou se a sypou se do nich jen peníze, ani bych nad novým Peugeotem nepomýšlel.

Takže si (s prominutím ostatních) vyber automobilku, která má bezproblémový následný servis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Ja si myslim, ze moje pristi auto bude Nissan, Volvo nebo Subaru. Ale kdo vi...

velmi dobre myslienky.uvazujem nad primerou,mozno volvo s80 alebo laguna grand tour.subaru ma laka ale sportovy duch sa da kupit len za dost penazi a to sa mi vidi zbtocne.este uvazujem nad audi a6,hoci svojou cenou je niekde inde.neviem.kazde auto ma svoje chyby a pri kazdom type mozeme narazit na nevydareny kus.peugeot ma trochu sklamal svojou elektrikou.niekto tu raz pisal,ze sa mu uz nechce stale nieco riesit.nemyslim tym zavazne chyby ale aj malickosti a tych mam poslednu dobu vyse hlavy,ma vedeli dost napalit.aj preto sa dam asi do ruk inej automobilky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě, jak jistě dostatečně známo, z nových piškotů oslovuje pouze 807 (ta je ale příliš drahá a mám pocit, že vzhledem k technickým vyfikundacím bude i následný servis dost problematický) a 1007 (ta ale jedině jako druhé autop do rodiny) - jinak je to bída s nouzí.

Co se mi ale jeví jako možná varianta auta pro mou rodinu v dohledné budoucnosti, tak mě oslovuje nejvíce Audi A6 (sice bych asi musel sehnat minimálně hlídané parkoviště, ale zase na druhou stranu jsou to opravdové držáky). Z Francie možná Citroen C5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, ze z aktualni nabidky me prakticky nic neoslovilo, tak netusim co bude dalsi auto... jedine, co me krome aktualniho modelu oslovuje je 406 Coupe 3V6, ale bohuzel se roky vyroby tak nejak kreje s tim co mam a tudiz nepocitam, ze bych mohl jit timto smerem. I kdyz, kdo vi....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olda

Mě dost zaujala nová Vitara,nebo C4 Picasso,ale tam je moc elektroniky a budíky uprostřed,to mi trochu nahání hrůzu:myslim

Když je tu řeč o C4 piccaso, tak jsem někd četl, že na stejné bázi má Peugeot vyrábět 3008, tak to by se mi taky líbilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív jsem měl VAZ 2101 a pak jsme uvažovali mezi Škoda Octavia TDI (první model) a pak stál vedla Peugeot 406 .i 16V SV r.v.1996 avolba padla na 406. Z příští auto by byl zřejmě opět Peugeot 407. Ale to je otázka financí. :myslim:myslim:myslim:(:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Peta

Ja si myslim, ze moje pristi auto bude Nissan, Volvo nebo Subaru. Ale kdo vi...

velmi dobre myslienky.uvazujem nad primerou,mozno volvo s80 alebo laguna grand tour.subaru ma laka ale sportovy duch sa da kupit len za dost penazi a to sa mi vidi zbtocne.este uvazujem nad audi a6,hoci svojou cenou je niekde inde.neviem.kazde auto ma svoje chyby a pri kazdom type mozeme narazit na nevydareny kus.peugeot ma trochu sklamal svojou elektrikou.niekto tu raz pisal,ze sa mu uz nechce stale nieco riesit.nemyslim tym zavazne chyby ale aj malickosti a tych mam poslednu dobu vyse hlavy,ma vedeli dost napalit.aj preto sa dam asi do ruk inej automobilky.

To máš jako pocit,ž e s Lagunou nebudeš nic řešit ? Nebo snad s S80 ? ne vážně... mě je do toho ouby, ale na KAŽDYM staršim a většině novejch autech budeš pořád něco řešit a nezáleží na značce.

Samozřejmě jsou auta, která se sypou programově.. např FOBIA , LOGAN ... a jsou auta, na kterých se sype specifická věc.. 307,Laguna,S80... toho nejsou ušetřeny ani vozy renomovaných zanček... a tou je i Peugeot :D

Ne vážně, tohle jsou kraviny, i s BMW jsou starosti, i s Volvem.. záleží jen na kvalitě servisů, ceně dílů a u starších aut třeba i na kvalitě diskusního fora..

Chceš co nejmíň starostí? Kup si novou Mazdu.

To já raději i trochu starostí, když nedám do auta skoro mega. A taky raději toho peugeota, než pašíka, co odchází uplně stejně, akorát je ještě hnusnej.

Vím třeba o 6ti lidech co mají A8 a 1 .. slovy jeden s ní nemá po dvou letech žádné potíže. (mluvím o novejch A8) Koupí, pojezdí dva roky a prodá, protože pak se to začne sypat.

Neznamená to, že problémy jiných tut neexistují, protože o nich nevíte a nemluvíte o nich.

Poznáte zač je toho proč, až když koupíte.

Já bych tedy koupil Peugeot znovu... proč ne.. i když přemýšlím, kterej, na mě je to nějaký slabý :D

KAždej model má svoje a já tedy pokukuju po 3.0 406 Coupe.. ne, rok výroby mě nezajímá.. jen stav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou pokukuju po kombících, kvůli rodině, ale stále si nemůžu vybrat. Od peugeota připadá maximálně v úvahu 406, jinýho peugeota bych asi nekoupil.

Ze zahraničních aut mě trochu oslovily A4, BMW 5, C5, Octavia II (ta je ale ještě dost drahá) a pár dalších. Kromě velikosti kufru a spolehlivosti je pro mě taky dost rozhodující servis, díly, možnosti oprav v domácích podmínkách,... Je toho hodně a vybrat si správně neni jen tak. Každý auto je od kusu jiný, byť je třeba stejnej rok výroby, výbava.... Počítat s investicema do starší káry musí každej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vector: jasne mas pravdu.to ja dobre viem,ze kazde auto sa kazi a potrebuje investicie.volvo s 80 je taka moja srdcovka.par krat som na tom pojazdil a je to vyborne auto avsak kym ti nesvieti 5 kontroliek na pristrojovke.potom to stoji kopu penazi.chcel by som kombi a 406 som vynechal-nepaci sa mi.je to len moj osobny nazor,nechcem tym nikoho nastvat.kazdy v aute vidi ine caro co ho oslovi.laguna obstala ako desiate najhorsie auto co sa tyka poruchovosti-43% poruchovost.audi a6 ma zase narocne napravy na udrzbu,drahy servis...a zrazu dochadzam k zaveru,ze spolahlive a bez dalsich investicii auto neexistuje.nemam peniaze na nove auto a preto porovnavam cenu,vybavu a vyzor auta.no a samozrejme spolahlivost aj ked ta je u kazdeho auta individualna.niekto sa moze maximalne stazovat na dany typ a niekto nanho neda dopustit.zaver je asi taky,ze aj ked je to dilema,tak stale prijemna.len dufam,ze buducemu autu sa nebudem tesit 2 krat.ked ho kupim a ked ho predam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...