Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kaskadéři s 505kami a 504kou


Marcel505

Recommended Posts

Mrkněte na stránky, kde jezdí kaskadéři s 505kami. Pro někoho nic moc, no jo, jízda po dvou kolech, ale když projdete videa, tak narazíte taky na video, kde Citroën COUVÁ a to jen PO PŘEDNÍCH KOLECH !!!

A i další videa stojí za shlédnutí.

http://leverdie.club.fr/505_cascadeurs.htm

Jinak dole je odkaz i na samotné kaskadéry - na jejich stránky s obrázky, gify, videi apod.

[upravil dne 15/12/2006 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Me se to nelibi , me je tech aut co rozbijeji lito . Jinak jak ten CX projel tema DSka to jsem uz nekde videl , hold kdysi se delali auta tak aby jsi prezil predni naraz a ne bocni .

A myslíš si, že to couvající CX je reálný? (Po těch předních kolech.) Nebo muset mít auto vzadu odlehčený? (prostě mě zajímá, jestli takhle taky couváš...) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Dneska jsem to zkoušel s CX 22, ale asi jsem někde dělal chybu, prostě to nevyšlo :D (tak vysoko) :D

Nevyšlo? To je divný...

A měl jsi polepené auto tak jak to mají v tom videu??? (To je možná ten hlavní důvod proč ti to nešlo... :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

A to couvání po předních kolech... podle zakouření z výfuku, než se to zvedne bych to tipnul na GTI Turbo, nějak vyvážené ke předu a zadek odlehčený.... ale ani tak mi to nejde moc do hlavy :D

Jak jinak, GTi... (u toho 2,5 motoru bych se nedivil, ale na tom vyvážení něco bude...). :myslim

No budeš to muset vyzkoušet a někdy nám to na srazu předvedeš tak, jako jízdu po dvou kolech s 504kou...

Už se těšíme... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ota

...

No a 504ku na dvou kolech už ovládám :D

Tak na srazu nám to předvedeš, jo?

No jestli budu já i auto ve formě, tak určitě....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...