Jump to content

ND na 205 CTI


snowboy
 Share

Recommended Posts

Na zadní dveře pasuje tlumič z felicie pick up (cca 400,-) je o něco silnější, ale dával jsem ho k sobě a pohoda:D gumy musíš na vrakárnu nebo experimentovat s jinejma, ale tam by to nemělo bejt tak strašný.......

Link to comment
Share on other sites

ta malá plynová vzpěra mě stála 1500kč dlouho jsem pátral ale náhrada se nedělá tak jsem byl donucen koupit orig. jinak ty těsnění se dají sehnat pouze ve Francii ale jsou to palký jeden se známych mi je tam zkouší sehnat ale moc šancí tomu nedávám.

Link to comment
Share on other sites

No, rozšířil jsem vozový park :D, ale bude to trochu práce. Předchozí majitel byl, jak to říct, trochu zoufalec. Tažný, auto plné hoblin, prostě vybydlené. Jen motor je, zdá se OK. Příští sezónu bude krasavec. Pokud budou finance. Jen ty ND. Jo a diesela pořád mám.

Link to comment
Share on other sites

Zkus koupit ještě jedno na díly :)

Loni jeden známý dovezl z CH tuhletu 205 CTI, r.93, 1,9i v automatu. V pěkném stavu, ale záhy v tom začal blbnout motor. Nakonec to prodal tuším za 18tis, tehdy jsem i zvažoval, že to vezmu na díly, ale někdo byl rychlejší... Pěkné auto, ale kombinace 1,9i + automat, to mi přišlo dost šílené.

Link to comment
Share on other sites

No, jednak bych ho už neměl kde ubytovat a taky, snad tolik dílů nebudu potřebovat ( teda doufám ). Navíc jsem k tomu dostal novou střechu. Na těch pár měsíců v roce ...., ta 1.9 s automatem je pěkné zvěrstvo. Takhle je to paráda..., přece je to jen živější než 1.8D :D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...