Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kryt motoru P 406


Toomm

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Taky se mi nelíbí nářek klínovýho řemene po projetí větší kaluží. Na mým pažoutovi při koupi nebyl ani kryt motoru ani převodovky.Předpokládám, ze sou z plastu. Kdyby se někomu chtělo,byl bych celkem vděčný za jednu ,dvě fotky ze spoda i s krytama. I Haynes to má v příručce vyfocený bez krytú.Dík.

[upravil dne 7/2/07 bagr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Jojo,mám představu jak vypadá, ale z obrázku samotného krytu nevidím co a kolik toho zakrývá na autě, taky bych si raději vyrobil hliníkovej.Ty plasty sou zřejmě dost choulostivý.

hned ako budem moct ti to odfotim a hodim to sem inac tie plasty niesu az take najhorsie ako som si tiez myslel, zakryje to celu cast na diesly bez problemov a vyzera to celkom aj dobre a myslim ze to aj celom dobre chrani to auto :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Toomm

ahoj, za boha nemůžu sehnat nějaký ten nákres spodního krytu motoru, ikdyž vím, že to tady bylo, ale nejde mi to najít, chtěl bych si ho udělat, náklady minimální :papa , z obrázků z autokelly a atd to nejde.

kdyz nesezenes, budes muset improvizovat, vzal bych nekde kus papirovyho kartonu, vlezl bych pod auto a potrebny tvar bych vyrizl jako sablonu z toho papiru a pak podle toho udelal z nejakeho toho hliniku nebo plastu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, já mám pod motorem 2.1TD jeden velkej umelej kryt jak pro motor, tak pro převodovku?? Jaktože jsou tedy 2??

Je pravda, že i když tam mam ten kryt, tak stejně větší louže, a napínací kladka u altiku začne nařikat...už mě to štve, teď jsem ji měnil i s řemenem - 4000Kč:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

pokud by ses podíval na kryty jak vypadají tak ti to bude jasné jak pasují díry na sebe

To ano, ale mám jen jeden kryt motoru, a to ještě na dieslu, který má být na benzinu (už jsem tak koupil, vůbec jsem se nepídil, jestli je to správný kryt - zdá se mi, že ten kryt zakrývá celý spodek, tak mi jen zajímalo kde je umístěn, ten pro převodovku, jestli má cenu ho honem kupovat:papa

Jinak to vypadá, že budu nabízet zánovní kryt pro benzin motor za nějakou rozumnou cenu, tak poloviční:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alekk

Původně zaslal: komisar

pokud by ses podíval na kryty jak vypadají tak ti to bude jasné jak pasují díry na sebe

To ano, ale mám jen jeden kryt motoru, a to ještě na dieslu, který má být na benzinu (už jsem tak koupil, vůbec jsem se nepídil, jestli je to správný kryt - zdá se mi, že ten kryt zakrývá celý spodek, tak mi jen zajímalo kde je umístěn, ten pro převodovku, jestli má cenu ho honem kupovat:papa

Jinak to vypadá, že budu nabízet zánovní kryt pro benzin motor za nějakou rozumnou cenu, tak poloviční:myslim

byla by fotka toho krytu ? Odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Alekk

Původně zaslal: komisar

pokud by ses podíval na kryty jak vypadají tak ti to bude jasné jak pasují díry na sebe

To ano, ale mám jen jeden kryt motoru, a to ještě na dieslu, který má být na benzinu (už jsem tak koupil, vůbec jsem se nepídil, jestli je to správný kryt - zdá se mi, že ten kryt zakrývá celý spodek, tak mi jen zajímalo kde je umístěn, ten pro převodovku, jestli má cenu ho honem kupovat:papa

Jinak to vypadá, že budu nabízet zánovní kryt pro benzin motor za nějakou rozumnou cenu, tak poloviční:myslim

byla by fotka toho krytu ? Odkud jsi?

Fotečku mohu vyrobit dnes, zitra zveřejnit...místo SCk Slaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tenhle kryt tam mam origos, myslel jsem ze se dela jeste vetsi, kterej zakryje i vanu motoru

BTW mam s timhle krytem veselou zkusenost, loni v zime jsem projizdel vetsi zavej a byl jsem nucen v ni couvnout, za dva dny jsem otevrel kapotu kvuli doliti vody do ostrikovacu a v prostoru mezi chladicem a motorem byla hromada snehu, ten kryt zafungoval jak velka lopata a ani teplo od motoru ten snih nerozpustilo :D snih jsem teda vyhrnul ven a u benzinky po me zustala hromada snehu jak kdyz tam dojel pluh a zvednul radlici

[upravil dne 14/2/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...