Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

H7 xenon white


junior307

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

No, je to sice super cool efekt, ale svítivost mají na prd! Vím o čem mluvím, sám jsem měl žárovky podobné sorty na autě. \"Modro-bíle svétlo, imitující xenon\", \"..plněné xenonovým plynem\" .... pouze marketingové kecy! Xenonová výbojka má lepší svítivost, kvůli jiné vlnové délce. Možná budete imitovat barvu xenonu, ale nikoliv jeho vlastnosti!

Hlavně mě také zaráží cena té sady. Co to může být za kvalitu, když stojí 199 s DPH??? Kvalitní žárovky tohoto typu stojí kolem 300 jedna. Má delší životnost a mírný nádech do modra - ne ale na úkor svítivosti! Každopádně je to vlastně každého věc, co si dá na auto. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: junior307

ha, asi se mi nejak vykouril odkaz:)

\"TOHLE\" je tohle:

http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zarovky-xe-sup-white-h7-55w-2ks_4999&kid=akce-slevy-vyprodeje_331

Ahoj, akorat mi praskla 1 H7, tak jsem si rekl, ze to taky zkusim. Efekt na oko ( k moji modre barve :D ) - super, svítivost o trochu horsi ( hlavne na mokre silnici ), ale je to o zvyku.

Momentalne je mam asi 2 tydny a zatim drzi :D, tak uvidime.

[upravil dne 7.1.07 Jerome]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Taky jsem měl 1x žárovky s xenon blue efektem, vypadal jsem jako frajer. Ale po 14 dnech jsem viděl tak na 2m dopředu. Používám OSRAM Silvestar a je klid....klasická, ale velmi kvalitní H7. Auto mám 1,5 roku a praskly mi 2 H7 ( nějaké standardní ). Uvidíme co vydrží tyto Osramky, ale zatím se jeví velice dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...