Jump to content
junior307

H7 xenon white

Recommended Posts

ahoj vsichni, mate nekdo zkusenost s vybojkama H7 xenon white? samozrejme je mi jasny ze jako klasicky xenony nesvitej ale vypadaj aspon trochu lepe nez klasicky H7? diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 junior307 : xenon white neznám, používám jak H-7, tak H-1 zn. Narva power blue, sice taky byly drobet dražší, ale zase vydržej. Skoro po dvou letech mi prdla jedna H-7. A to svítím furt, jak se hnu.:cool:

[upravil dne 12/12/06 Bohumil]

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, je to sice super cool efekt, ale svítivost mají na prd! Vím o čem mluvím, sám jsem měl žárovky podobné sorty na autě. \"Modro-bíle svétlo, imitující xenon\", \"..plněné xenonovým plynem\" .... pouze marketingové kecy! Xenonová výbojka má lepší svítivost, kvůli jiné vlnové délce. Možná budete imitovat barvu xenonu, ale nikoliv jeho vlastnosti!

Hlavně mě také zaráží cena té sady. Co to může být za kvalitu, když stojí 199 s DPH??? Kvalitní žárovky tohoto typu stojí kolem 300 jedna. Má delší životnost a mírný nádech do modra - ne ale na úkor svítivosti! Každopádně je to vlastně každého věc, co si dá na auto. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: junior307

ha, asi se mi nejak vykouril odkaz:)

\"TOHLE\" je tohle:

http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zarovky-xe-sup-white-h7-55w-2ks_4999&kid=akce-slevy-vyprodeje_331

Ahoj, akorat mi praskla 1 H7, tak jsem si rekl, ze to taky zkusim. Efekt na oko ( k moji modre barve :D ) - super, svítivost o trochu horsi ( hlavne na mokre silnici ), ale je to o zvyku.

Momentalne je mam asi 2 tydny a zatim drzi :D, tak uvidime.

[upravil dne 7.1.07 Jerome]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky jsem měl 1x žárovky s xenon blue efektem, vypadal jsem jako frajer. Ale po 14 dnech jsem viděl tak na 2m dopředu. Používám OSRAM Silvestar a je klid....klasická, ale velmi kvalitní H7. Auto mám 1,5 roku a praskly mi 2 H7 ( nějaké standardní ). Uvidíme co vydrží tyto Osramky, ale zatím se jeví velice dobře.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×