Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pro vyznavace \"Tuningu\" - doufam, ze tim nenaseru ne


destiny

Recommended Posts

...ale rozhodne se vyplati s nakupem pockat a dosetrit. Taky jsem puvodne chtel 1.4 HDI a obchodnik se chytal za hlavu a rikal, cituji: \"Jste mladej clovek, budete z toho otravenej, ze to nejede. To je auto pro duchodce.\"

No a dnes muzu rict, ze jsem fuckticky rad, ze jsem s nakupem pockal a dosetril na 2.0HDI Ne, ze bych chtel s autem zavodit, ale je to lepsi, mit tam ty rezervy v podobe sily.

[Editován dne 3/7/03 destiny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

znam cloveka, ktery si koupil bmw m3 s par km najeto, nikdy nebouranou, v dokonalym stavu.... pote nakoupil rezave predni blatniky, starou masku, zlute blinkry, obyc zrcatka a prodal vicemene vsechny \"nefunkcni paradicky m3\" ... pote tyto skvosty navesel a na zaver dal extra dokoupene 16 plechy, ktere musel nechat objednat /nesly standardni kvuli brzdam/... a na zaver totalne pokoveny okna a napis **** Tuning pres predni a zadni okno, dozadu napis 316i, ABS, 4x4, Catalyzator a pod nesmysly... to auto vypada opravdu jak totalni sracka...

/+ chip, sani /karbon komora/, vyfuk a pod drobnustky zvedly vykon k 340PS/ ....

kdyz jsem se jej ptal co z toho, tak me vzal se projet...

kdyz navodil jednomu manikovi v E55 amg infarktovou situaci jsem pochopil... ale stejne je to tak trochu uchylka ;)

ale je to clovek, ktery ma vic aut, tak si to muze dovolit... asi...:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne si myslim, ze zakladem hezkeho designu auta (a take cim auto vynika) jsou kola. Nemyslim tim kola \"vyoadavajici z podbehu\". Ale hezkyma elektronama podle me nikdo nic nezkazi. Pokud si nekdo na auto prida jeste nejake to kridilko (decentni) nemam proti tomu nic. Sam o nem premyslim, protoze mi zadek stosestky prijde takovy chudy. Rozhodne si ale nebudu s motorem 1.0i na silnici hrat na frajera. Mimochodem ten Showcar od Escape 6 nemusi mit ani pres 50 koni, protoze treba na ATC Tuning Session do Pribramy jel v prumeru 40 KM/h, aby nekde neco neurval. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaka takova \"uchylka\" me uz taky napadla ale to bych nejdriv musel mit starosti kam s penezma hehe pac by mi to bylo zas lito takhle ho \"zkraslit\" kdyz uz bych ho mel :) Zlata stredni cesta :P

PS: A pokud to nema motor je to opravdu jen na paradu uh a to nemusim pac kdyz tunning tak se vsim vsudy a kdyz vidim pojizdnej stromecek tak si rikam ze sem se asi minul dobou a hledam darky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Smrada

Osobne si myslim, ze zakladem hezkeho designu auta (a take cim auto vynika) jsou kola. Nemyslim tim kola \"vyoadavajici z podbehu\". Ale hezkyma elektronama podle me nikdo nic nezkazi. Pokud si nekdo na auto prida jeste nejake to kridilko (decentni) nemam proti tomu nic. Sam o nem premyslim, protoze mi zadek stosestky prijde takovy chudy. Rozhodne si ale nebudu s motorem 1.0i na silnici hrat na frajera. Mimochodem ten Showcar od Escape 6 nemusi mit ani pres 50 koni, protoze treba na ATC Tuning Session do Pribramy jel v prumeru 40 KM/h, aby nekde neco neurval. :)

taky chci kridilko. jake tam chces dat? porad mi neco. pac mne napadne jenom objednat z ecosse-peugeot :D:P;):cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...