Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

likvidační tabulky ČP


Guest hans

Recommended Posts

Mám 7 let starého peugeotka a najeto ani ne 100.000km po jednom dědkovi z německa- no prostě funglovka. Jedná ženská mi vjela do mého peugeotku z vedlejší cesty. Likvidator mi dal amortizaci 40%. Zdálo se mi to až příliš, tak jsem zašel za jiným likvidatorem z jiného okr. Ten mi řekl, že taková amortizace by musela byt na nějakou prohnilou šunku ,na které není kousek zdravého plechu. Dále mi řekl, že amortizace 5 let starého auta s kilometry do 100.000 není žádná amortizace.Proto se domnívám, že mě chtěl likv. ČP vydupat(ta ženská měla totiž půůůůl roku propadlou STK a aby nemusela splácet tuto škodu pojištovně , radši podplatila likv. a ten mi udělal takový vydup). Pomozte mi sehnat někde tyto tabulky, protože i u jeho nadřízeného jsem nepochodil. Chci napsat ředitelovi ČP, ale musím přesně vědět kolik je amortizace na mém peugeotku. Můzete napsat i na e-mail: hans.l@email.cz Spěchá!!!!!!!!!!Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...