Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servisy a díly


Doug

Recommended Posts

Ahoj, lidičky,

mám Peugeot 205 GTI a poslední dobou občas něco odejde. Nemáte někdo reference na dobré servisy a dobré prodejny dílů s rozumnými cenami? Ideální pro mě je region Praha - Kladno.

Díky za případné odpovědi.

Mějte se,

Doug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Cau,

dobrych Peugeotich servisu je jak safranu, v malo kterem jsem byl spokojeny. O Praze Ti reknu, abys nejezdil do Autospolu a obcas i v Carvelu maji svuj den. V ostatnich jsem nebyl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Kralovehradeckem kraji nedoporucuju Autotechnik Pardubice (laicky receno-berou na hul a pracujou pomalu) naopak doporucuju zajet do Choustnikova Hradiste - da se s nima domluvit nacemkoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Pokud máš problémý s dílama a servisem tak mi dej vědět na mail. Sem z Liberce, ale mám prodejnu ND a servis a Peugeoty děláme taky. Stačí napsat co potřebuješ sehnat. Jezdím dost často do Prahy, takže můžu i něco přivézt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Celkem rozumnej servis v Praze je Patera v Radotíně (u nádraží). S vrakovištěma je to horší, v okolí Prahy podle mě žádný slušný není. Ale pokud něco konkrétního sháníš, napiš to sem, třeba bych to zrovna měl...

[Editováno 3/13/02 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Bohemia Car s.r.o. Horomerice ... pred letistem smerem na kladno uhnout ... pak stale rovne az do Horomeric a na krizovatce se stopkou do leva. Po 100m v levo je vjezd (je to v zatacce tak at to neprejedete). Pokud dojedete k autosalonu Skoda tak uz jste to prejeli ;). Mam od nich karu a myslim si ze pohodka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...